Düğün Fotoğrafları

Düğününüzü Ölümsüzleştirin: Türkiye’nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

11/12/2023
Bridolog 5 dakikalık okuma

Düğün planlamak için çok çaba harcadığınızı, her şeyin kusursuz olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğününüze ne kadar emek verseniz de o gün geldiğinde zaman su gibi akıp geçiyor. Ne kadar çabuk geçtiğine inanamayacağınız bir günden geriye güzel anılar kalması için de düğün fotoğraf firmaları devreye giriyor. İşinde profesyonel, tarzınıza en uygun düğün fotoğrafçılarıyla çalışarak düğün gününüzü en iyi şekilde anımsamayı, detayları kaçırmamayı ve sonsuza dek saklayacak karelerinizin olmasını sağlayabilirsiniz. Tam bu noktada biz devreye giriyoruz; size alanında en başarılı ve en iyi düğün fotoğrafçılarını öneriyoruz. Üstelik tüm bu firmalardan Bridolog üzerimizden ücretsiz teklif almanız da mümkün. Hazırsanız başlayalım!

İki Hayat Bir Kare, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

İki Hayat Bir Kare'nin temelleri 2008 yılında Amerika'da atıldı. Markanın kurucusu Kemal Uysal, portre fotoğrafçılığına olan ilgisini yurtdışında keşfettiği yeni akım düğün fotoğrafçılığıyla birleştirerek benzersiz bir doğal yaklaşım geliştirerek markasını kurdu. İstanbul merkezli İki Hayat Bir Kare, yıllar içinde büyüyen yetenekli ekibiyle Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanındaki çiftlere düğün fotoğrafçılığı ve kısa film hizmetleri sunmakta. Portföylerine 50'den fazla ülkeyi ekleyen yetenekli ekip, her düğüne benzersiz bir perspektifle yaklaşarak değerli çiftlere yüksek kaliteli hizmet sunmaya devam ediyor. 

İki Hayat Bir Kare ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

S&S Visual Maker, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

2002 yılında kurulan S&S Visual Maker, tecrübeleri, öngörüleri ve detaylı çalışma prensipleriyle bilinen, özellikle empati kurma yeteneği ile öne çıkan bir fotoğraf firması. Zamanı en yüksek hızda ve en verimli şekilde kullanarak, özel anlara hayat veren İstanbul düğün fotoğrafçılık markaları arasında öncülerden biri. S&S Visual Maker'ın vazgeçmediği ve en çok önemsediği hedefi, sizlere fotoğraflara baktığınızda yaşanan duyguları aynı heyecan ve güzellikte hissettirmek. 

S&S Visual Maker ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Serenay Lökçetin, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Serenay Lökçetin 10 yıldan fazla bir süredir düğün fotoğrafçılığı konusunda profesyonel hizmet veriyor. Onu en çok heyecanlandıran; düğün gününü belgelemek, hikâyeyi anlatan zarif, zamansız ve gerçek duyguları yansıtan fotoğraflar çekmek. Bu nedenle belgesel düğün fotoğrafçılığı tarzını benimseyerek, düğün gününüzü gazeteci bir ruh ve estetik bir gözle kaydetmek için çaba gösteriyor. 

Serenay Lökçetin aynı zamanda belgesel düğün fotoğrafçılığı alanında dünyaca ünlü platformlar olan Fearlessphotographers, Wpja, Mywed gibi kuruluşlar tarafından kabul görmüş ve ödüller kazanmış bir düğün fotoğrafçısı. Ekibi ile birlikte hem Türkiye'nin birçok şehrinde hem de Avrupa, Amerika ve Ortadoğu dahil olmak üzere dünyanın birçok yerinde en özel günlerinizi ölümsüzleştirmeye devam ediyor.

Serenay Lökçetin ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Derya Engin Photography, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Derya Engin Photography ekibi, 2007 yılından beri düğün hikayelerini ve çift çekimlerini belgesel yaklaşımla görüntülüyor. Her bir düğünü eşsiz ve kendine özgü atmosferi içinde fotoğraflarına yansıtmayı amaçlayan ekip, başarının sadece düğün günü sıradan anları fotoğraflamaktan gelmediğine inanıyor ve fotoğraflaralara bakıldığında bir hikaye ve duygu uyandıran, zamansız ve sıra dışı kareler üretmekten keyif alıyor. 

Fransa'da şato düğünlerinden Toskana kırsalına, Yunan adalarında elopement çekiminden Kuveyt'e kadar geniş bir yelpazede düğün hikayelerini belgeleyen Derya Engin Photography aynı zamanda dünya çapında prestijli belgesel düğün fotoğrafçıları birliği olan Wedding Photojournalism Association - WPJA ve Fearless Photographers'a Türkiye'den kabul edilen nadir ekiplerden biri.

Fotoğraf ve film ekibi olarak yurt içinde ve yurt dışında çekimlere devam ederek, dünya çapında destinasyon düğünlerini belgelemek için seyahat ediyor. 

Derya Engin Photography ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

White Stories, İstanbul

Türkiye’nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

White Stories ekibi düğün fotoğrafı alanında amaçlarını şu şekilde özetliyor: “Gönlünüzün orkestrasına kulak vererek akışın durduğu anları fotoğraflıyoruz. En özel anlarınızda siz hayallerinizin sahnesinde başrolde iken, biz o anları geleceğinize hediye ediyoruz. En önemli ilkemiz ise; yıllar sonra zamanın sihirli kalemini kullanarak o günün mutluluğunu size yeniden hissettirmek ve yaşatmak.” 

White Stories düğün gününüzde, her anınıza dostça koşan, işini titizlikle yapan ve son derece profesyonel bir ekibe sahip. Modunuzun düşmemesi ve yüzünüzdeki mutluluk ve heyecanın silinmemesi için her konuda çiftlere destek olmaktan mutluluk duyuyorlar.

White Stories ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Nihan Güzel Daştan Photography & Film, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Nihan Güzel Daştan, 2011 yılında hobisi olan fotoğrafçılığı işine çevirme hayali ile yola çıkıp kurumsal hayata veda etti. 10. yıllarını geride bıraktıkları bu yolculukta, fotoğraf ve kısa filmleriyle Türkiye'nin dört bir yanında ve dünyada 15 farklı ülkede, çeşitli hikayelere ve renklere tanıklık ettiler. 

Son yıllarda belgesel düğün fotoğrafçılığına yönelen ekip, çiftlerin her anını kendi doğal akışları içinde, müdahale etmeden kaydetmeyi ve unutulmaz anları mutluluk gözyaşlarıyla anımsamalarını misyon ediniyor. Çiftlerle bir araya gelerek en özel günlerine eşlik etmek ve o günün eşsiz anlarını çifte sunmak Nihan Güzel Daştan ekibi için büyük bir keyif!

Nihan Güzel Daştan Photography & Film ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Easthaus, İstanbul

Türkiye’nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

İstanbul bazlı düğün fotoğraf ve film firması Easthaus, romantik, nostaljik, minimal ve elegant estetiklere sahip insanlar için yaratıcı ve doğal işler üretiyor. 

Easthaus ekibi düğün fotoğrafçılığı alanındaki 7 yıllık tecrübelerini dönüştürerek ve geliştirerek, çiftlerin hikayelerini ham ve zarif bir görsel dille anlatıyor. Samimi anları belgeliyor ve editoryal görüntüler çekiyor.  Firmanın en temel değeri ise anın güzelliğini bulmak ve onu olabilecek en kreatif şekilde belgelemek.

Easthaus ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Evet Dedim, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

2016 yılında İstanbul'da temelleri atılan Evet Dedim, şehir ve ülke ayrımı yapmadan, en unutulmaz gününüzü yarınlara bırakma misyonuyla yola çıkan bir düğün fotoğraf firması. 

Evet Dedim, 10 yılı aşkın fotoğraf ve video deneyimi, dinamik ekip arkadaşları ve sanatsal bakış açısıyla birlikte; yaşanan atmosferi en güzel şekilde yakalama, hikâyeyi zerafet, sadelik ve en doğal haliyle anlatma, duyguları en yalın şekliyle yansıtma tutkusuyla hareket ediyor.

Evet Dedim ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Elif Çifçi Photography, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Hayatınızın en mutlu günlerinde yanınızda görmekten güven ve mutluluk duyacağınız kişilerin başında tecrübesi ve işindeki ustalığıyla fotoğrafçılar geliyor. Elif Çifçi Photography ekibi ise sizlerle o özel ve güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için heyecan ile bekliyor. Tarzlarını en iyi tanımlayan ifade ise “zamansız kareler”! 

Elif Çifçi, 2010 yılında fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra farklı sektörlerde farklı işlerde yer aldı. Sonrasında ise onu en heyecanlandıranın düğün fotoğrafları çekmek olduğuna karar verdi. Ekip, Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında çekimler gerçekleştiriyor. İşin en sevdikleri kısmı ise yeni insanlar tanımak, yeni dostluklar kazanmak ve o harika hikayeleri dinlemek!

Elif Çifçi Photography ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Orkut VPA, Ankara

Türkiye'nin En İyi Düğün Fotoğrafçıları

Orkut VPA’nın kurucusu Kadir, 10 yılı aşkın süredir fotoğrafçılık alanında hizmet veriyor. Yapmış olduğu çalışmalarla yurt dışında gerçekleşen prestijli yarışmalara katılıp, ekibi sürekli olarak geliştirmenin yollarını arıyor. 

Çalışmaları birçok defa Weva.pro - Worldwide Event Videographers' Association tarafından (Dünya Çapında Etkinlik Kameramanları Derneği) ödüllendirildi. Videos of the Day, Editors' Choice, Battle of the Week, Best of 3 Months başlıkları altında da başarılar elde etti.

Orkut VPA, düğün gününün düşündüğünüzden daha dikkatli bir şekilde planlanması gereken, sadece bir kere yaşanacak ve geri dönüşü olmayan bir gün olduğunu ve doğru planlanlanmamasının stresin artmasına ve doğal olarak fotoğraflara ve hikayeye bu stresin yansımasına neden olabileceğini farkında ve bu sebeple en çok değer verdiği nokta organizasyon gününü sizinle birlikte planlamak ve zamanı çok doğru bir şekilde yönetmek.

Orkut VPA en özel gününüze fotoğraf ve videolarıyla eşlik etmek için titizlikle çalışıyor.

Orkut VPA ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Önerilen Yazılar