Elif Çifçi Photography

Sade , Şık, Eğlenceli

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Tüm Dünya... Siz neredeyseniz ben oradayım. Tüm destinasyon düğünlerinde sizlerin yanındayım. 

Zamansız kareler! Tarzımı tanımlayan bir ifade olabilir.

İnanıyorum ki hayatınızın en mutlu günlerinde yanınızda görmekten güven ve mutluluk duyacağınız kişiler arasında, tecrübesi ve işindeki ustalığıyla fotoğrafçılar da gelmektedir. Günün stresinde, heyecanında sizinle o heyecanı paylaşacak kişiler ile çalışmak sizi rahatlatacaktır. Sizlerle o özel ve güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için heyecan ile bekliyorum.

2010 yılında fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümünü başarı ile tamamladıktan sonra farklı sektörlerde farklı işlerde yer aldım. Beni en heyecanlandıran ise düğün fotoğrafları çekmek olduğuna karar verdim çünkü birbirine aşık insanlar görmekten son derece mutlu oluyorum. Şimdilerde ise sizlerin aşklarına aşk ile şahitlik etmekten onur ve gurur duyuyorum. Türkiye’nin her yerinde ve yurt dışında çekimler gerçekleştiriyorum, aklınıza gelen ne varsa ben yanınızdayım :) Bu işin en sevdiğim kısmı ise yeni insanlar tanımam, yeni dostluklar kazanmam ve o harika hikayeleri dinleyecek olmam. Tercihlerinizin sizlere hep mutluluk getirmesi dileğimle. Ben, Elif Çifçi Photography ve ekibim adına sizlere mutluklar dilerim.

Sosyal Medya
Adres Bostancı Mah. Bostanlararası Sok. No:31 D:15 Kadıköy / İstanbul
Hizmetler Jimmy Jib Kamera Çekimi, Aktüel Kamera Çekimi, Dış Çekim, Söz & Nişan, Düğün Fotoğrafları, Balayı Çekimi, Evden Çıkış, Kına Gecesi, Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Drone Çekimi, Nişan Çekimi, Şehir Dışı Çekimi, Yurt Dışı Çekimi, Save the Date, Elopement, Kısa Film
X

Elif Çifçi Photography Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın