Orkut Vpa

Doğal, İnovatif, Çarpıcı

Ankara,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Düğün günü, düşünülenden çok daha dikkatli bir şekilde planlanması gereken, sadece bir kere yaşayacağınız ve geri dönüşü olmayan bir gündür. Doğru planlanmayan bir gün, stresin artmasına ve doğal olarak fotoğraflarınıza ve hikayenize de stresin yansımasına neden olur. Orkut Vpa ekibi olarak en çok değer verdiğimiz nokta organizasyon gününüzü sizinle birlikte planlamak ve zamanı çok doğru bir şekilde yönetmek. 

Ben Kadir, yaklaşık 11 yıldır sektörde bulunduğum bu sürecin son 4 yılında Orkut Vpa markası altında hizmet vermekteyim. Ayrıca yaptığımız çalışmalarla yurt dışında gerçekleşen çok prestijli yarışmalara katılıp, ekibimizi devamlı olarak geliştirmenin yollarını aramaktayım.

Bu yönde yaptığım çalışmalar birçok defa Weva.pro - Worldwide Event Videographers' Association tarafından (Dünya Çapında Etkinlik Kameramanları Derneği), Videos of the Day, Editors' Choice, Battle of the Week, Best of 3 Months başlıkları altında başarı sağladı. Ayrıca 2021 yılında içerisinde İngiltere, Fransa, İsveç, Belçika dahil toplamda 18 farklı ülkenin katılıyımıyla gerçekleşen en iyi düğün hikayesi ödül töreninde juri üyeliğinde bulundum.

Devamlı daha da ileriye gitmek için adımlar atan Orkut Vpa adına, en özel gününüzde size eşlik etmek için sabırsızlanıyoruz!

Sosyal Medya
Hizmetler Jimmy Jib Kamera Çekimi, Aktüel Kamera Çekimi, Dış Çekim, Düğün Fotoğrafları, Balayı Çekimi, Evden Çıkış, Kına Gecesi, Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Drone Çekimi, Nişan Çekimi, Şehir Dışı Çekimi, Yurt Dışı Çekimi

Orkut Vpa Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın