Derya Engin Photography

Doğal, Samimi, Belgesel

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Derya Engin Photography ekibi 2007'den beri aktif olarak düğün hikayeleri ve çift çekimlerini belgesel yaklaşımla görüntülemektedir.

Derya Engin ekibi, her bir düğünü eşsiz ve kendine has atmosferi içinde fotoğraflarına yansıtmayı amaçlar. Başarının sadece düğün günü içinde sıradan anları fotoğraflamaktan gelmediğini; fotoğraflara bakıldığında bir hikaye ve duygu uyandırmayı sağlayan karelerle geldiğini savunan ekip zamansız ve sıra dışı kareler üretmekten keyif alır.

Dünya'nın en prestijli belgesel düğün fotoğrafçıları birliği olan Wedding Photojournalism Association - WPJA'ya ve Fearless Photographers’a Türkiye'den kabul edilme başarısı göstermiş sayılı ekiplerdendir.

Derya Engin ekibi şimdiye kadar Fransa’da şato düğünlerinden Toskana kırsalına, Yunan adalarında elopement çekiminden Kuveyt’e kadar geniş bir yelpazede düğün hikayeleri belgelemiştir.

Çekimlerine fotoğraf ve film ekibi olarak yurt içi ve yurt dışında devam etmekte, dünya çapında destinasyon düğünleri belgelemek için seyahat etmektedir.

Sosyal Medya
Adres Altunizade Mah. Aziziye Sok: 11/10 Üsküdar / İstanbul
Hizmetler Aktüel Kamera Çekimi, Balayı Çekimi, Dış Çekim, Drone Çekimi, Düğün Belgeseli, Düğün Hikayesi, Düğün Klibi, Elopement, Evden Çıkış, Jimmy Jib Kamera Çekimi, Kına Gecesi, Nişan Çekimi, Save the Date, Şehir Dışı Çekimi, Yurt Dışı Çekimi
X

Derya Engin Photography Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın