Saara İstanbul

Saara İstanbul

Kadın, Çarpıcı, Seçkin

Saara İstanbul

Kadın, Çarpıcı, Seçkin


Destinasyonlar: İstanbul

Hakkında

Saara İstanbul, güçlenen, kendine güvenen ve inanan yeni nesil kadın rolünü taçlandırmak için yaratıldı. Bunu da taçlardan, küpelere tamamı profesyonel tasarım ve yüksek kaliteli el işçiliğine dayanan ürünlerle yapıyorlar. 

Tüm dünyada kadın rolü hızlı bir değişim içinde; sosyal yaşamda, işi yaşamında hatta yüzlerce yıllık masallarda bile kadın artık sadece güzel değil güçlü sıfatını da sahipleniyor. Prensesler kurtarılmayı bekleyen pasif karakterlerden güçleri, iradeleri, seçim şansları olan kahramanlara dönüşüyor.

Tamamı kadınlardan oluşan ekipleri ve 15 yılın üzerinde takı tasarım deneyimleri ile bu dönüşümü temsil eden bir marka olmak istediler. Başladıkları andan bu yana güçlü kadını destekleyen markalarla, modacılarla ve tasarımcılarla projeler, defileler ve sergiler hayata geçirdiler. Ama onlar için daha da güzeli, destekledikleri güçlü kadın imajının ne kadar büyük bir hızla yayıldığını görmek oldu.

Kadınların tasarımlarını taşırken ki duruşlarını, bakışlarını, enerjilerini görmenin onlar için paha biçilmez bir mutluluk olduğunu belirtiyorlar ve “Güçlü Kadınlardan İlham Alıp Tasarlıyoruz” bakış açısıyla ilerliyorlar.

Kişiye özel ürünlerden tek bir adet tasarlıyor ve üretiyorlar. Bunu yaparken gelin adayını tanıyarak başlıyorlar. Tacına kendisi için özel bir aksesuarını, anısı olan bir parçayı ekletmek isteyen gelin adayları da oluyor, düğün sonrası tacını yatak odasının duvarına tablolaştıran ya da kendi çocuklarının düğününe kadar saklamaya karar veren de.

Saara İstanbul, kadının güçlü imajını herşeyden önce bir duygu olarak temsil ediyor ve tasarımları, mesajıyla birlikte kadınların yaşamlarının bir parçası oluyor.

Saara İstanbul ürünlerine Vakko Wedding, Gizia Gate mağazaları, İstanbul Nişantaşı The Sky Butik ve İstanbul Nişantaşı Beyaz Butik'ten ulaşmanız mümkün. Ayrıca kendi atölyelerinde de hem üretim hem de müşterilerine randevu ile satış yapıyorlar.


Adres: Göktürk Merkez Mah., 2 Kartal Sok, G1 Konutları, A2 Blok Kat 1 Daire 2, Göktürk / İstanbul
Telefon: 0 (532) 761 61 74
Websitesi: www.saaraistanbul.com


<- Gelin Saçı Aksesuarları

Ayrıntılar

Hizmetler

Hazır Modeller, Hazır Modeller, Kişiye Özel Tasarım, Styling, Styling, Hazır Modeller


Bu firmalara da mutlaka göz at!