Düğün Organizasyonu

Rüya Gibi Bir Düğüne Hazır Olun: Türkiye’nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

09/11/2023
Bridolog 7 dakikalık okuma

Bir düğünün en önemli noktalarından biri kuşkusuz organizasyonu! Kusursuz uygulanmış bir organizasyon ve dekorasyonla hayallerinizin bile ötesinde bir düğüne kavuşabilirsiniz. Düğünün tüm elementlerini kişiselleştirebilir, hayal gücünüzün sınırlarını zorlayabilirsiniz. Tabii tüm bunların gerçekleşmesi için alanında başarılı ve profesyonel bir organizasyon firmasıyla çalışmanız şart! Önde gelen organizasyon firmalarıyla çalışarak Türkiye’de aklınıza gelecek her yerde ve hatta yurtdışında kolayca ve zahmetsiz bir şekilde düğününüzü gerçekleştirebilirsiniz. Biz Bridolog olarak yıllardır evlenecek çiftleri Türkiye’nin en iyi düğün firmalarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Bu yazıda da size alanında en iyi düğün organizasyon şirketlerini öneriyoruz. Hepsiyle Bridolog üzerinden iletişime geçebilir, ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım!

A46 Organization, İstanbul

A46 Organization

2003 yılında tasarımcı Tuvana Büyükçınar ve Selim Demir tarafından kurulan A46 Organizasyon Türkiye’nin en büyük düğün organizasyonlarına imza atıyor. Fikirler, planlar ve ince detaylarla fark yaratan faaliyetler oluşturarak 20 yıl boyunca 1000'den fazla etkinlik düzenlemiş, milyonlarca misafiri ağırlamış ve birçok ödül kazandı. 

A46 Organizasyon hem bireysel hem kurumsal, her türlü etkinlik alanında tasarımdan konstrüksiyona, teknik danışmanlıktan show ve performans tedariğine kadar bir organizasyonun ihtiyacı olan her alanda çözümler üretiyor ve organizasyonunu üstlendiği etkinliklerin yönetimini de gerçekleştiriyor.

Adres: 42Maslak Ahi Evran Caddesi No:42 No:6/161, 34485 Sarıyer/İstanbul

A46 Organization ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Ceremony Events, İstanbul

Ceremony Events

Ceremony 1995 yılında İrem Yargıcı tarafından, kendisinin moda ve tekstil alanındaki birikiminin, yaratıcılıkta yenilik ve estetik arayışının sonucu olarak kuruldu. Adını hayatın bir tören olduğu düşüncesinden alıyor ve göz alıcı çiçek düzenlemeleriyle düğün ve davet organizasyonları hizmeti veriyor. 

Ceremony'nin en ayırt edici özelliği, gösterilen titizlikle sunulan yaratıcılık, zarafet ve davetin temsil ettiği konsepti öne çıkarma becerisi. İrem Yargıcı, davetin özünü oluşturan konseptin en önemli unsur olduğuna inanıyor ve bu nedenle çalışmalarında davet sahibinin kimliğini, mekanın atmosferini ve o anın özgünlüğünü yanıstıyor.

Adres: Bebek, Cevdet Paşa Cd. No:69, 34342 Beşiktaş/İstanbul

Ceremony Events ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Aisha Weddings & Events, İstanbul

Aisha Weddings & Events

Aisha Weddings & Events, Hande Özcan tarafından 2007 yılında kuruldu. 

Aisha, düğün, davet, kurumsal davetler, temalı partiler, özel kutlamalar, alışıla gelmiş formların dışında tasarlanan doğum günü partileri ve kreatif detaylar içeren her türlü organizasyonu başarıyla düzenliyor. Ayrıca çiçekçilerden mimarlara, grafik tasarımcılardan misafir karşılama hizmetlerine kadar birçok gereksinimi karşılayabilen güçlü bir ekibe sahip.

"Destination wedding" deneyimine de sahip olan Aisha, profesyonel yaklaşımı, çözüm odaklı ekibi, dinamizmi, sabrı ve kişiselleştirilmiş tasarımları ile uluslararası bir düğün organizasyon şirketi.

Adres: Abbasağa Mahallesi, Jandarma Mektebi Sokak. No: 28B Yıldız, Beşiktaş/İstanbul

Aisha Weddings & Events ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

AND Event & Design Studio, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

AND Event & Design Studio, 2016 yılında turizm, konaklama, özel davetler ve iç mekan tasarımı konularında deneyimli iki kız kardeşin birikimlerini birleştirerek; yaratıcılıklarını ve estetik anlayışlarını hayata geçirebilecekleri bir hedefle kuruldu. 

AND Event & Design Studio kurucularından Nalan Hepşen Poyrazoğlu 15 yıl boyunca inşaat sektöründe aktif olarak mimarlık ve iç mimarlık yaptıktan sonra yurt dışı ağırlıklı projelerde yer aldı. Yine kurucularından Dilara Hepşen Öztekin ise kariyerine Çırağan Palace ile başlayıp, Hilton ve Conrad İstanbul otellerinde Satış ve Pazarlama yöneticisi olarak çalıştıktan sonra The Sofa Nişantaşı ve Soho House İstanbul otellerinde Genel Müdür pozisyonunda çalıştı.

AND Event & Design Studio’nun önceliklerinden biri çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek, memnuniyetlerini ön planda tutarak farklı konseptler tasarlamak ve butik işlere imza atmak. Ayrıca destinasyon düğünlerinde de ekipleriyle birlikte mekan seçiminden başlayarak, misafirlerin konaklama, transfer ihtiyaçları, tekne ve turistik gezileri, düğün sahibi için hediyelik seçimi, saç ve makyaj desteği, düğün öncesi partiler vb. talepleri için planlama hizmeti sunuyorlar.

Adres: Sezai Selek Sk. 16/6 Teşvikiye, Nişantaşı / İstanbul

AND Event & Design Studio ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Designia İstanbul Weddings & Events, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

2010 yılında Fulya Keten Kurşunoğlu tarafından kurulan Designia İstanbul Weddings & Events, kuruluşundan bu yana hem Türkiye içinde hem de yurtdışında birçok düğün ve kurumsal etkinliğin başarılı organizasyonlarına imza attı. 

Türkiye'de destinasyon düğünleri konusunda önde gelen firmalardan biri olan Designia, Türkiye ve dünyanın farklı bölgelerinde sayısız davetin planlaması gerçekleştirdi. Etkinliklerde zarafet, özgünlük, kalite ve şıklığa vurgu yapmış olan bu firma, uzun yıllardır güvenilir ekibiyle ve özenle organizasyon sektöründe hizmet sunuyor.

Adres: Akaretler Sıraevler E2 Blok No: 3 Beşiktaş / İstanbul

Designia İstanbul Weddings & Events ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Ruks Event & Design, İstanbul

Ruks Event & Design

2015 yılında Rukiye Demirkan tarafından kurulan Ruks Event, İstanbul ve Bodrum başta olmak üzere Türkiye genelinde ve yurtdışında düğün planlama hizmetleri sunuyor. 

Dünyanın önde gelen markalarının ve büyük etkinliklerin düzenlenmesinden gelen deneyimle, düğün organizasyonlarına yeni bir perspektif getirme amacındalar. Her detayın tek bir noktadan yönetildiği ve bu sayede çiftlerin stresinin en aza indirildiği bir sistemle çalışıyorlar.

Ruks Event’in en önemli farkı, gelinle damadı bir marka olarak odağa yerleştirip bütün projeyi onların etrafında şekillendirmeleri. Çiftin logo ve davetiyelerinin hazırlanmasından "save the date"lere, çifte özel web sitesinin oluşturulmasından otel seçimine, misafirlerin katılım durumlarını takip etmekten konaklayabilecekleri mekanları düzenlemeye ve oradan düğün alanına en konforlu şekilde ulaştırmalarına kadar her ayrıntı üzerinde çalışıyorlar.

Tüm bu süreçleri yönetirken en öncelikli hedefleri ise çiftleri bu heyecan dolu süreçte rahat hissettirmek ve streslerini en aza indirmek. Çiftlerin sadece düğün gecelerinin keyfini çıkarmalarını ve bu süreçte her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlıyorlar.

Adres: İçerenköy Quick Tower Umut Sok. NO:10-12 34752 Ataşehir/İstanbul

Ruks Event & Design ile hemen iletişime geçebilirsiniz!

Marry Me Events, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Marry Me Events 2014 yılından beri doğanın ipuçlarından esinlenerek düğünleri planlıyor, tasarlıyor ve sonuçlandırıyor.

 Detaylara önem veren ve enerjisi yüksek bir ekibe sahip olan Marry Me Events çiftlerin hayalindeki düğüne ulaşması için heyecanla çalışıyor. Her düğünü ve organizasyonu planlarken, kişiye özel ve esnek bir yaklaşım izleyerek, sade ve sıradanlıktan uzak tasarımlar ile kişinin tercihlerini kendi yaratıcılığı ile pekiştiriyor.

Adres: Etiler Mah. İncesu Sok. No:11 D:4 Beşiktaş/İstanbul

Marry Me Events ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

DeLa Events and Weddings, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Deniz Köletavitoğlu ve Lâl Denizli tarafından kurulan DeLa Events and Weddings 2017 yılından bu yana özel ve kurumsal organizasyon sektöründe hizmet veriyor. 

DeLa Events ekibi, organizasyonların içerik tasarımı ile başlayan bir yolculuğa liderlik ederek A'dan Z'ye her ayrıntıyla ilgileniyor. Ayrıca danışmanlık hizmetleri de sunarak müşterilerine rehberlik ediyorlar. Firma, kurulduğu günden itibaren misafir memnuniyetine ve hayalleri gerçekleştirme vizyonuna bağlı kalarak ilerliyor ve misyonunu sürekli olarak yenilikçi ve ilerici bir yaklaşımla sürdürüyor.

Adres: Arnavutköy, Haremeyn Çk. No:1, 34345 Beşiktaş/İstanbul

DeLa Events and Weddings ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

BGCaractere, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

BGCaractere, 2009 yılından itibaren özellikle İstanbul'da olmak üzere Türkiye'nin dört bir yanında özel, butik ve lüks etkinlikler düzenleyen BG Events ile 2000 yılından beri Beyrut'un en prestijli düğünlerinin vazgeçilmez adresi olan Caractere Events'in iş birliği sonucunda kuruldu. Tasarımları ve yaklaşımıyla kendi özgün tarzını organizasyonlara yansıtmaya devam ediyor. 

BGCaractere farkını yaptığı tasarımlar ve de yılların verdiği tecrübe ile gösteriyor. Sıradanlıktan uzaklaşmayı ve özgün bir tarzı benimsemeyi hedefleyenler için vazgeçilmez bir adres!

Adres: Valikonağı Cad. Küçük Pamuk Apt. No: 135/10 Nişantaşı, Şişli/İstanbul

BGCaractere ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

KM Events, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

KM Events Meltem Tepeler tarafından kurulduğu 1995 yılından bu yana lüks destinasyon düğün ve etkinlik organizasyonu sektöründe Türkiye’deki lider firmalardan biri. 

KM Events’in gerçekleştirmiş olduğu en önemli uluslararası projeler arasında; 2004 yılında gerçekleşen NATO Başbakanlar Zirve Toplantı Yemeği, 2007 yılında Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük uluslararası düğün organizasyonu olan Arap Petrol Kralı Khaled Ali Reza’nın kızının düğünü, 2012 yılında Bakü’de gerçekleşen Azerbaycan Başbakan Yardımcısının kızının düğününü, 2016 yılında Antalya’da gerçekleşen Hindistan’ın en güçlü ailelerinden biri olan Gupta Ailesi’nin düğünü gibi organizasyonlar yer alıyor.

KM Events, sadece Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışmakla kalmayıp, bunun yanı sıra dünyanın birçok ülkesinde özel düğün ve etkinlik organizasyonlarına imza atıyor.

Adres: Etiler Mah., Bebek Yokuşu, Uğurel Apt., D:5/8, 34337, Etiler/Beşiktaş/İstanbul

KM Events ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Vesaire, İstanbul

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Muhteşem çiçekleri ve zarif düğün organizasyonlarıyla Vesaire birbirinden başarılı işlere imza atıyor. Markalarının ismi için de “tarzımızı bir tanıma sığdıramadığımız için markamızın ismi Vesaire” diyorlar.

Hayalleri yaratıcılığıyla gerçeğe dönüştüren Vesaire kişiye eşsiz düğünler için başvurabileceğiniz bir firma.

Adres: Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak No: 51/B Nişantaşı/İstanbul

Vesaire ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Nilyum Wedding & Event Design, Bodrum

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

Bodrum’un önde gelen organizasyon firmalarından 2009 yılında kurulan Nilyum Wedding & Event Design, Türkiye'nin yanı sıra yurtdışında da benzersiz düğün ve etkinlikler düzenliyor. Her bir etkinlikte, müşterilere kişisel ve özel bir deneyim sunmak amacıyla davet sahibinin kişiliğini ve enerjisini yansıtacak detaylara özel bir özen göstererek, şık, zarif ve özenle düzenlenmiş düğünler ortaya çıkarıyor. 

Nilyum, kusursuz düğün planlaması ile her ayrıntısı düşünülmüş, doğal ve etkileyici, zamansız bir atmosfer yaratmayı hedefliyor. Butik tasarımları ve yaratıcı yaklaşımları ile özgünlüğü vurgularken, her davette müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutuyor.

Adres: Eski Çeşme Mah. Cafer Paşa Caddesi No:37-39/A Bodrum / Muğla

Nilyum Wedding & Event Design ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Reve Event, Ankara

Türkiye'nin En İyi Düğün Organizasyon Firmaları

“Rüyalarınızdaki "o" günü yaşamak için sizden daha heyecanlıyız” mottosuyla yola çıkan ve Ankara’da kurulan Reve Event düğün, nişan, kına, doğum günü, babyshower, kurumsal etkinlikler gibi birçok alanda organizasyon hizmeti sağlıyor. Bu organizasyonlarda ise müşterinin kendisini yansıtan, samimi ve keyifli ortamlar yaratmayı hedefliyor. 

Reve Event organizasyonun her aşamasında müşterileriyle birlikte ilerleliyor, 3D çizimler ile müşteriye özel gününü önceden yaşatarak sadece güzel sürprizler ile karşılaşacağınız güvenli bir yolculuk sunuyor.

Adres: Tiflis Caddesi Sancak Mahallesi 67/A, Çankaya/Ankara

Reve Event ile hemen iletişime geçebilirsiniz! 

Önerilen Yazılar