Ruks Event & Design

İlham Veren, Samimi, Unutulmaz

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

2015 yılında Rukiye Demirkan tarafından kurulan Ruks Event; İstanbul ve Bodrum başta olmak üzere; yurtiçi ve yurtdışında düğün planlama hizmetleri veriyor. 

“Dünyanın en büyük markalarının, en havalı ve büyük etkinliklerini yapmanın getirdiği tecrübeyle, düğünlere yeni bir bakış açısı getirmek için yola çıktık. Her şeyin bir bütün olarak tek elden yürütüldüğü ve bu sayede çiftlerin streslerinin en aza indirildiği bir sistem kurduk.

RUKS Event olarak bizim en önemli farkımız, gelinle damadı bir marka olarak odağa yerleştirip bütün projeyi onların etrafında geliştirmek. Çiftin logo ve davetiyelerinin hazırlanmasından save the date’lere, çifte özel web sitesinin hazırlanmasından otel seçimine, misafirlerin katılım durumlarının takibinden konaklayabilecekleri mekânlara ve oradan düğün alanına en konforlu şekilde ulaştırılmalarına kadar her ayrıntıyı çalışıyoruz.

Bütün bunları yaparken en önemli şey bu mesaj çılgınlığı içinde çiftlerin rahat hissetmesini sağlamak ve streslerini azaltmak. Çiftlere sadece düğün gecelerinin tadını çıkarmak kalsın istiyoruz.

İşimizi severek yaptığımız için en önemli özelliğimiz her zaman pozitif ve çözüm odaklı kalabilmemiz. Bize göre çözülemeyecek ya da imkansız olarak tanımlayabileceğimiz bir durum pek rastlanır bir şey değil. Her detayın üzerinde gerekli zaman ve emek verilerek çalışılırsa, hayalleri gerçeğe dönüştürmemek için hiçbir neden yok.”

Sosyal Medya
Adres İçerenköy Quick Tower Umut Sok. NO:10-12 34752 Ataşehir/İstanbul
Hizmetler Dekor, Çiçek, Catering, LCV Hizmeti, Barkovizyon, Ses & Işık Düzenlemesi, DJ, Sanatçı, Pasta, Araç Kiralama, Servis Elemanı, Düğün Websitesi, Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama

Ruks Event & Design Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın