AND Event & Design Studio

Butik, Yenilikçi , Yaratıcı

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

“AND they lived happily ever after...”

AND Event & Design Studio 2016 yılında turizm, otelcilik, ziyafet ve dekorasyon alanlarında profesyonel 2 kız kardeşin tecrübe ve birikimlerini birleştirerek, yaratıcılıkları ile zevklerini hayata geçirebilecekleri arayışın sonunda kuruldu.

Nalan Hepşen Poyrazoğlu;

15 yıl boyunca inşaat sektöründe aktif olarak mimarlık ve iç mimarlık yaptı. Üç değişik firma için, yurt dışı ağırlıklı özel projelerde yer aldı. Son yıllarda, bu projelerin son kullanıcıları için atmosfer yaratmak, aksesuar seçimi ve yerleşimi gibi kişiye özel son dokunuşlar yapmak konusunda da uzmanlaştı. Şimdi bilgi, koordinasyon yeteneği ve dekorasyon tecrübeleri ile AND Event & Design Studio'nun kreatif ortağı. Kişiye özel etkinliklerin mekansal tasarımları yanında mimari ve dekorasyon projelerine de imza atıyor. Zevkini projelerine yansıtmak işindeki en büyük keyfi...

Dilara Hepşen Öztekin;

Çırağan Palace ile başlayıp, Hilton ve Conrad İstanbul otellerinde Satış ve Pazarlama yöneticisi, daha sonra The Sofa Nişantaşı ve Soho House İstanbul otellerinde Genel Müdürlük ile devam eden ağırlama sektöründeki 20 senelik tecrübesini kız kardeşi ile birlikte kurdukları AND Event & Design Studio’da ‘Düğün Planlama’ hizmetine dönüştürmekten büyük keyif alıyor..

“Her davet, sahibi için çok özeldir. Biz de aynı heyecan ile tüm davetlerimize ilk işimiz gibi amatör heyecan ve profesyonel iş ahlakı ile yaklaşırız.”

Çiftlerin hayallerini gerçeğe dönüştürmek, memnuniyetlerini ön planda tutarak farklı konseptler tasarlamak ve butik işlere imza atmak önceliğimiz.

Davetlerimiz sadece düğünlerle kısıtlı değil, kreatif ve sürpriz temalı partiler, özel kutlamalar, ev davetleri için sofra tasarımları gibi her türlü davetinizde sizinle birlikteyiz.

İstanbul merkezli olmamıza rağmen, şehir dışı etkinlik deneyimlerimiz de bir hayli fazla. Destinasyon düğünleri ise uzmanlık alanımız; mekan seçiminden başlayarak, yurtdışından gelecek misafirlerin konaklama, transfer ihtiyaçları, tekne ve turistik gezileri, düğün sahibi için hediyelik seçimi, saç ve makyaj desteği, düğün öncesi partiler vb. talepleri için profesyonel ekiplerimiz ile planlama hizmetini zevkle veriyoruz.

Kurduğumuz ekipler ve özenle seçilmiş iş ortaklarımız ile bize emanet edilen davetlerde fotoğraf/video, ses/ışık, teknik, dekor, çiçek hediye vs. tüm talepleri bir orkestra şefi gibi koordine ediyoruz. Bizim misyonumuz çözüm odaklı yaklaşımımız ve tecrübemiz ile hayalleriniz ve bütçenizi ortak noktada buluşturmak, sizin yapacağınız tek şey ise sadece günün keyfini çıkarmak.

En yakın sürede birlikte keyifli bir davette buluşmak dileğiyle...

Sosyal Medya
Adres Sezai Selek Sk. 16/6 Teşvikiye, Nişantaşı / İstanbul

AND Event & Design Studio Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın