Misk İstanbul

Detaycı, Yenilikçi, Doğal

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı,Alaçatı

Hakkında

Koç Üniversitesi’nden süregelen dostluklarını iş ortaklığına dönüştüren Hazal Şen ve Eda Erbilgin, Amerika’da bir workshop’ta çiçeklerle buluşuyor. Ve MİSK hikayesi böylece başlıyor. Kalıpların içine girmeyi sevmeyen Hazal ve Eda, güzel görünmesi adına bir çiçeği bir şeylerin içine sıkıştırmayı reddediyor. MİSK’ten alınan her çiçeğin içinde, her gün tazelenen bir büyük heves, cesaret, inanç, iyi niyet, güzellik ve heyecan olduğunu söylüyorlar. 

İstanbul MİSK Floral Cafe Reşitpaşa'da bulunuyor. Yazları ise MİSK Alaçatı şubesi sezonluk hizmet veriyor. MİSK ekibi düğünle ilgili organizasyondan, gelin buketine ve damat yaka çiçeğine kadar şık tasarımları ve birbirinden güzel çiçekleri ile evlenecek çiftlere hizmet veriyor.

 

Sosyal Medya
Adres Reşitpaşa Mah., Emirgan Sok., No:22, 34467, Sarıyer/İstanbul
Hizmetler Çiçek, Damat Yaka Çiçeği, Damat Yaka Çiçeği, Düğün Davetiyesi, Düğün Hediyeleri, Düğün Hediyeleri, Gelin Buketi, Gelin Buketi, Gelin Saç Aksesuarı, Gelin Saç Aksesuarı, Kına Gecesi Davetiyesi, Masa Kartı, Masa Süslemesi, Masa Süslemesi, Mekan Süslemesi, Mekan Süslemesi, Menü, Nedime Aksesuarları, Nedime Aksesuarları, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Özel Tasarım, Söz & Nişan Davetiyesi

Misk İstanbul Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın