A46 Organization

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

A46 Organizasyon hem bireysel hem kurumsal, her türlü etkinlik alanında tasarımdan konstrüksiyona, teknik danışmanlıktan show ve performans tedariğine kadar bir organizasyonun ihtiyacı olan her alanda çözümler üretiyor ve organizasyonunu üstlendiği etkinliklerin yönetimini de gerçekleştiriyor.

2003 yılında kurulan A46 Organizasyon belirli bir çizgi üzeri içinde barındırdığı fikir, tasarım ve detaylara fark getiren etkinlikler geliştirmeye çalışıyor. 17 yıllık süreçte bu mantıkla 1000'in üzerinde etkinlik gerçekleştirdi, milyonlarca misafirleri ağırladı ve ödüller aldı.

A46 sadece hayal kurarken değil, teorileri pratiğe döktüğü süreç içinde de doğru matematiği ve formülleri kullanıyor. Bunu da doğru ekip ve strateji sayesinde gerçekleştiriyor. Dolayısıyla daha ötesini düşünmeye ve daha büyük bir aile olup doğru adımlar atmaya devam ediyor.

Website www.a46.com.tr
Sosyal Medya
Hizmetler Araç Kiralama, Araç Kiralama, Barkovizyon, Barkovizyon, Catering, Catering, Çiçek, Çiçek, Dekor, Dekor, Destinasyon Düğün Planlama, Destinasyon Düğün Planlama, DJ, DJ, Düğün Davetiyesi, Düğün Planlama, Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama, LCV Hizmeti, LCV Hizmeti, Masa Süslemesi, Pasta, Pasta, Sanatçı, Sanatçı, Servis Elemanı, Servis Elemanı, Ses & Işık Düzenlemesi, Ses & Işık Düzenlemesi
X

A46 Organization Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın