Nilyum Wedding & Event Design

Bodrum,Göcek,Marmaris,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

“Sizler kadar heyecanlı ve her zaman sizin kadar seçiciyiz...”

2009 yılında kurulan Nilyum Wedding & Event Design, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirdiği benzersiz tüm düğün ve etkinliklerinde; müşterilerine daima özel, davet sahibinin kişiliğini ve enerjisini yansıtacak detaylarla, şık, zarif düğünler ve davetler düzenliyor.

Kusursuz düğün planlaması ile doğal ve etkileyici, her detayıyla zamansızlık hissi veren, yaratıcı ve kişiye özel/butik tasarımlarına zarafet ve özgünlük katarak ilerleyen Nilyum Davet, her davette müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutuyor.

Davetinizin tüm detaylarını A’dan Z’ye planlayıp yöneten profesyonel ekibimizle; transferlerden konaklamaya, düğün dekorasyonundan çiçek tasarımına, ses / ışık sistemlerinden sahne eğlencelerine ve şovlara kadar her şeyi detaylı bir şekilde görüşmek, davetinizi benzersiz kılmak için sizi Bodrum'da buluşmaya davet ediyoruz. Bu özel günü birlikte kutlayalım ve en güzel anları sonsuza dek birlikte hatırlayalım.

Nilay Çelik & Nilden Gezer

Website www.nilyum.com
Sosyal Medya
Adres Eski Çeşme Mah. Cafer Paşa Caddesi No:37-39/A Bodrum / Muğla
Hizmetler Dekor, Çiçek, Catering, LCV Hizmeti, Barkovizyon, Ses & Işık Düzenlemesi, DJ, Sanatçı, Pasta, Araç Kiralama, Düğün Davetiyesi, Menü, Masa Kartı, Düğün Planlama, Destinasyon Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama

Nilyum Wedding & Event Design Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın