DeLa Events and Weddings

Sınırsız, Vizyoner, Yenilikçi

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Deniz Köletavitoğlu ve Lâl Denizli tarafından kurulan DeLa Events and Weddings 2017 yılından bu yana organizasyon sektöründe hizmet vermektedir. Özel ve kurumsal etkinlik alanlarında uzmanlaşan firma misafirlerinin en mutlu günleri ve kutlamalarına sunduğu birçok hizmetle ortak olmaktadır.

Organizasyonlarda içerik tasarımı ile başlayan yolculuğun A’dan Z’ye her detayı ile birebir ilgilenen DeLa Events ekibi bunun yanı sıra danışmanlık hizmeti de vermektedir. Kurulduğu günden bu yana misafir memnuniyetine ve hayalleri gerçekleştirme vizyonuna sadık bir çizgide ilerleyen firma misyonunu daima ilerici ve yenilikçi bir çizgide sürdürmektedir.

Sınırsız hayallerin gerçekle buluştuğu her günün ortağı DeLa Events and Weddings bu yolculukta birlikte yürüdüğü herkesin unutulmazlarını yaratmaya devam ediyor.

Sosyal Medya
Adres Arnavutköy, Haremeyn Çk. No:1, 34345 Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler Dekor, Çiçek, Catering, LCV Hizmeti, Barkovizyon, Ses & Işık Düzenlemesi, DJ, Sanatçı, Davetiye, Pasta, Balayı Organizasyonu, Araç Kiralama, Servis Elemanı, Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama

DeLa Events and Weddings Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın