Bekarlığa Veda Partiniz için En Güzel 40 Beyaz Mayo & Bikini

Bekarlığa veda partilerinin son zamanlarda ne kadar popüler olduğu malum. Yaz sezonunda gerçekleşecek bekarlığa veda partilerinin gözdesi ise tabii ki deniz tatilleri ve tekne ve havuz kaçamakları. (Merak etmeyin, siz farklı bir konsept istiyorsanız en yaratıcı bekarlığa veda konseptleri fikirlerimize mutlaka göz atın!) Siz de böyle bir bekarlığa veda partisine karar kıldıysanız ve evde konsepte uygun bir mayonuz yoksa sizin için harika önerilerimiz var!

Bekarlığa veda partiniz için seçtiğimiz hem uygun fiyatlı hem de yüksek fiyatlı beyaz mayo ve bikinilere birlikte bakmaya ne dersiniz?

1. Sade & Klasik Model Beyaz Gelin Mayoları

Eğer sade ve klasik bir tarzınız varsa ve bekarlığa veda mayonuzu daha sonra da tekrar tekrar giymek istiyorsanız burada önereceğimiz modeller tam size göre!

Ama sade ve klasik dediğimiz için korkmayın, bu modellerde de bol bol seçeneğiniz var. Farklı kesimler, yakalar ve modellerle bekarlığa veda kutlamanızda çok asil görüneceğinizi garanti ederiz. :)

gelin-mayosu-01
Oye Swimwear

gelin-mayosu-2
Oysho

gelin-mayosu-03
5th Position

gelin-mayosu-04
H&M

gelin-mayosu-05
Trendyol

gelin-mayosu-05-2
Victoria's Secret

gelin-mayosu-06
Beauty Omelette

gelin-mayosu-07
Oye Swimwear

gelin-mayosu-08
Ayje Swimwear

gelin-mayosu-09
Movom Swimwear

2. Farklı Beyaz Gelin Mayoları

Sırada biraz daha gösterişli seçenekleri seven gelin adaylarını ilgilendiren kısım; farklı ve dikkat çekici gelin mayoları! Siz de “bir kere bekarlığa veda partisi yapıyorum, onda da dikkat çekici olmalıyım” diyenlerdenseniz sizin için seçtiğimiz hepsi birbirinden farklı ve dikkat çekici beyaz mayo modellerine bayılacaksınız!

gelin-mayosu-10
Lily & Rose Swimwear

gelin-mayosu-11
Oysho

gelin-mayosu-12
Oye Swimwear

gelin-mayosu-13
Anais Margaux

gelin-mayosu-14
Moeva

gelin-mayosu-15
Victoria's Secret

gelin-mayosu-15-1
Lily & Rose

gelin-mayosu-16
5th Position

gelin-mayosu-17
Moeva

gelin-mayosu-18
H&M

3. Sade Beyaz Bikiniler

“Fazla düşünmeye gerek yok, sade beyaz bir bikini yeter!” derseniz sizi buraya alalım! Üçgen mi, straplez mi, yüksek belli mi, hangi tarzda beyaz bir bikini sizce bekarlığa veda partinize için en uygunu olur?

Not: Bekarlığa veda partinizde giyeceğiniz bikiniyi veya mayoyu tekrar giyme niyetindeyseniz en mantıklı seçeneğin sade beyaz bikiniler olduğunu söyleyebiliriz! Bu bikinilerin hem modası geçmeyecek, hem abartılı gözükmeyecek, hem de farklı bikini altları ve üstleriyle kombinleme şansınız olacak.

gelin-mayosu-19
Anais Margaux

gelin-mayosu-20
Beach and Beyond

gelin-mayosu-21
Trendyol

gelin-mayosu-22
H&M

4. Farklı Beyaz Bikiniler

Ve en çok tercih edilen seçeneklerden biri: farklı ve çarpıcı beyaz bikiniler. Fırfırlar, zincirler, kroşe kumaş detayları, farklı bağlama stilleriyle bu beyaz bikinilerle bekarlığa veda partinizde çok güzel görüneceğinizden eminiz!

gelin-mayosu-23
Lily & Rose

gelin-mayosu-24
Zeki Triko

gelin-mayosu-25
Moeva

gelin-mayosu-26
Trendyol

gelin-mayosu-27
Movom Swimwear

gelin-mayosu-28
Moeva

gelin-mayosu-29
Lily & Rose

gelin-mayosu-29-2
Trendyol

5. Birazcık Renkli Gelin Mayo & Bikinileri

Eğer bekarlığa veda partisi mayonuza veya bikininize biraz renk katmak istiyorsanız sizi buraya alalım! Düz beyaz bir bikini veya mayo yerine krem, açık pembe gibi soft renklerde veya beyaz üzerine çiçek, puantiye, etnik desenli bikini ve mayolar tercih ederek farklı bir tercih yapabileceğinizi unutmayın!

Sizin için çok güzel örneklerimiz var!

gelin-mayosu-30
H&M

gelin-mayosu-31
Lily & Rose

gelin-mayosu-32
Trendyol

gelin-mayosu-33
Anais Margaux

gelin-mayosu-34
H&M

gelin-mayosu-35
5th Position

gelin-mayosu-36
Lily & Rose

gelin-mayosu-37

Movom

Mayonuzu da seçtiğinize göre, bekarlığa veda partinize hazırsınız diyebiliriz! Ama lütfen en önemli kısmı unutmayın, arkadaşlarınızla bol bol eğlenin!