KM Events

KM Events

Şık, Asil, Klas

KM Events

Şık, Asil, Klas


Destinasyonlar: İstanbul,Birleşik Arap Emirlikleri,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

KM Events kurulduğu 1995 yılından bu yana lüks destinasyon düğün ve etkinlik organizasyonu sektöründe Türkiye’deki lider ve aranan firmalardan biridir. 2019 yılında düğün ve etkinlik organizasyonu sektöründe 24.yılını kutlamıştır.

KM Events’in gerçekleştirmiş olduğu en önemli uluslararası projeler arasında; 2001’de gerçekleşen Yunanistan’ın en önemli ailelerinden “Vardinoyannis Ailesinin” vaftiz töreni, 2004 yılında gerçekleşen NATO Başbakanlar Zirve Toplantı Yemeği, 2006 yılında İstanbul Fener Rum Patrikhanesi’ndeki Papa Benedict XVI için organize edilen yemek toplantısı, 2007 yılında Dolmabahçe Sarayı’nda gerçekleştirilen Türkiye’nin en büyük uluslararası düğün organizasyonu olan Arap Petrol Kralı Khaled Ali Reza’nın kızının düğün organizasyonu, 2012 yılında Bakü’de gerçekleşen Azerbaycan Başbakan Yardımcısının kızının düğününü, 2016 yılında Antalya’da gerçekleşen Hindistan’ın en güçlü ailelerinden biri olan Gupta Ailesi’nin düğün organizasyonu, 2017 yılının Nisan ayında Suudi Arabistan’ın en güçlü ailelerinden biri olan Al Fozan Ailesi’nin düğün organizasyonu yer almaktadır.

KM Events, sadece Türkiye ve Birleşik Arap Emirlikleri’nde çalışmakla kalmayıp, bunun yanı sıra Azerbaycan, Yunanistan, Avrupa ve diğer komşu ülkelerde özel düğün ve etkinlik organizasyonlarını gerçekleştirmektedir.

 


Adres: Etiler Mah., Bebek Yokuşu, Uğurel Apt., D:5/8, 34337, Etiler/Beşiktaş/İstanbul
Websitesi: www.kmevents.com.tr


<- Düğün Organizasyonu

Ayrıntılar

Hizmetler

Düğün Websitesi, Servis Elemanı, Araç Kiralama, Pasta, Davetiye, Ses & Işık Düzenlemesi, Barkovizyon, Sanatçı, DJ, LCV Hizmeti, Catering, Çiçek, Dekor