Eli Peacock

Zamansız, İkonik, Şık

Ankara,Bursa,İstanbul,İzmir,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Tamamlayıcı aksesuar tasarımlarına yaptığı imza dokunuşlarla moda sektöründe fark yaratan Eli Peacock, özgün bir Türk markasıdır.

Marka adını, tasarımcısının ikinci milliyetine ait, “Eli’’ ismi ile “Tavuskuşu’’ anlamına gelen ‘‘Peacock” soyadı birleşiminden alır.

2014 yılında başlayan Eli Peacock marka serüveni ile tasarımcı Sevil Savaş Özsezer, tamamı el işçiliği ile üretilen iddialı koleksiyonlarını seri üretim koşullarına göre hazırlayarak moda aksesuarlarına olan bakış açımızı değiştirdi.

Trendsetter olmayı seven kadınlar için kişiye özel tasarımlar da yapan markanın zengin koleksiyon seçkisinde; gündüzden geceye, düğünden davete, tekneden sahile, partiden festivale birçok konsepte özel özgün ve şık modellere ulaşmanız mümkün.

Son yıllarda yoğun şekilde nikah, düğün ve after party organizasyonları için vualet, şapka, eldiven, kemer, küpe ve saç aksesuarı tasarlayan Eli Peacock, iddialı koleksiyon seçkisi ile başta İstanbul olmak üzere, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana ve Bodrum bölgelerinde yer alan Vakko Wedding, Gizia ve GiziaGate mağazalarında konumlanmaktadır.

Tasarımcı Sevil Savaş Özsezer, Nişantaşında bulunan showroomunda kişiye özel tasarım hizmeti vermektedir. Yoğun talep üzerine bireylere ve guruplara özel konseptlerde aksesuar tasarımı, şapka üretimi ve süsleme teknikleri eğitimleri gibi müşteri beklentilerine göre grup çalışmaları ve workshopları düzenleyen tasarımcı, aksesuar sevenlere yepyeni bir deneyim fırsatı sunmaktadır.

Nişan, bekarlığa veda, düğün, after party organizasyonları için benzersiz tasarımlara ulaşmak isteyen cesur, yenilikçi ve sofistike kadınların tercihi Eli Peacock’un ışıltılı dünyası ile buluşmak için aşağıdaki iletişim bilgileri üzerinden randevu oluşturmanız yeterli.

Website elipeacock.com
Sosyal Medya
Adres Harbiye Mah. Teşvikiye Cd. İnayet Apt. No:43 D:4 34367 Nişantaşı, Şişli / İstanbul
Hizmetler Hazır Modeller, Styling, Kişiye Özel Tasarım, Saç Aksesuarı, Küpe, Duvak Tasarımı

Eli Peacock Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın