Meriç Tanın Accessories

Elegant, Modern, Özgün

Ankara,Hatay,İstanbul,İzmir,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Kendi adını taşıyan markasını 2012 yılında kuran ve ilk shoowroomunu Ankara’da açan Meriç Tanın, şimdilerde Türkiye’de İstanbul, Ankara, İzmir, Hatay showroomları, yurt dışında ise Dubai, Kuveyt, Lubnan, Almanya ve Londra’daki satış noktaları ile tüm dünyaya ulaşan bir marka haline geldi. Tamamı el yapımı olan tasarımların bir çoğu malzemelerine kadar patentlenmiş parçalardan oluşuyor. Özel dokutulmuş danteller ve ipekler ile tasarlanan duvaklar, ve kendi ürettikleri malzemeler ile tasarlanmış saç aksesuarları ile eşsiz bir hizmet sunuyor. 
 
Markanın tasarımcısı Meriç Tanın, aldığı moda eğitimi sonrasında bir süre gelinlik tasarımları yapmaya başladı. Bu esnada gelinlerin tamamlayıcı aksesuarlara erişemediğini gözlemleyip, eğitimi ve tecrübesini bir araya getirerek Türkiye’nin ilk Bride Shop’unu açtı. 
 
Bir gelinin ihtiyacı olan neredeyse her detayı tasarlayan Meriç Tanın, gelinliklere özel duvak tasarımları ve kişiye özel çalıştığı sıradışı, görkemli aksesuarları ile ön plana çıkıyor. Her sene gelinlik ve moda trendlerini göz önünde bulundurarak hazırladıkları, birbirinden farklı 50 parçalık koleksiyonları ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip.
 
Kişiye özel tasarımların yanı sıra showroomlarının hepsinde satışa hazır yüzlerce model bulunuyor ve bu sayede hızlı alışveriş imkanı da sunuyor.
 
Showroomlar:
İstanbul - Şakayık Sok No:49 Marta Apt. No:2 Nişantaşı Şişli
Ankara - Reşit Galip Cad . 63/1 Gaziosmanpaşa Çankaya 
İzmir - Alsancak Mah. 1469. Sok No:1 Konak
Hatay - Kışla Saray Mah. Şehit Nevruz Cad. No: 8 Antakya
Sosyal Medya
Hizmetler Hazır Modeller, Kişiye Özel Tasarım, Duvak Tasarımı

Meriç Tanın Accessories Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın