Düğün Planlama

En Romantik ve Doğal 9 Evlilik Teklifi Fikri

16/05/2019
Bridolog 2 dakikalık okuma
“Romantik ve sürpriz bir evlilik teklifi planlamak istiyorum, ama abartıdan uzak olsun istiyorum” diye düşünen damat adayları, bu yazımızı sizin için hazırladık! Çılgın, sıradışı evlilik teklifleri çok konuşulsa da evlilik teklifinde son zamanlarda daha doğal, daha samimi seçeneklerin tercih edildiğini görüyoruz. Siz de böyle düşünenlerdenseniz, hem akılda kalacak, romantik, hem de doğal ve samimi

Haydi, hemen başlayalım!

1. Yurtdışında, Sürpriz Bir Anda

Unutulmaz bir evlilik teklifi istiyorsanız, yurtdışında evlilik teklifini mutlaka düşünün deriz. Her zaman birlikte gitmek istediğiniz romantik bir şehre veya sizin için özel bir anlam ifade eden, önceden de birlikte ziyaret ettiğiniz bir şehir için tatil planı yaparak başlayabilirsiniz.

Sürprizin dozunu ikiye katlamak istiyorsanız uçak bileti ve otel için rezervasyonlarınızı sevgilinize söylemeden yapıp, bu planı ona mümkün olduğunca geç söyleyebilirsiniz!

İpucu: Unutmayın, evlilik teklifini gidiş yolunda uçakta da yapabilirsiniz, böylece sürpriz tatilinizi en baştan bir kutlama havasında geçirebilirsiniz!

romantik-evlilik-teklifi-01

2. İlk Randevunuzu Yeniden Canlandırarak, Bu Sefer Farklı Bir Sonla

İlk randevunuz nasıldı? Nerede görüşmüştünüz, neler yapmıştınız? O gün neler yaptığınızı tekrar canlandırarak, bu sefer sonunda evlilik teklifi etmeye ne dersiniz?

Bizce bu hem nostaljik hem yaratıcı fikir sevgilinizi ve sizi çok mutlu edebilir ve ileride çocuklarınıza anlatacağınız harika bir anıya dönüşebilir.

romantik-evlilik-teklifi-02

3. Evde, Beklenmeyen Bir Anda

Evlilik teklifinin sürprizinin kaçmaması sizin için çok önemliyse ve sevgilinizin hayalinde doğal, fazla planlanmamış ve abartısız bir evlilik teklifi olduğunu düşünüyorsanız bu seçenek size göre olabilir. Özellikle evde vakit geçirmeyi seven bir çiftseniz, en beklenmedik anda evlilik teklifinizi yaparak sevgilinize gerçek bir sürpriz yapmış olacaksınız!

romantik-evlilik-teklifi-03

4. Açıkhava Sinemasında Özel Bir Filmle

Sevgilinizin vizyondaki bir filmi izleyeceğinizi düşünerek geldiği sinemada size özel bir filmle karşılaşması sizce de çok hoş olmaz mı? Birlikte ilk izlediğiniz film, sizin için özel bir anlamı olan bir film veya sizin için özel oluşturulmuş bir videonun size özel olarak oynadığı bir sinemada evlilik teklifi bizce mutluluk garantili. Özellikle bir de açıkhava sinemasında, yıldızların altında o özel soruyu sorarsanız çok romantik bir evlilik teklifine imza atmış olacağınızdan emin olabilirsiniz!

romantik-evlilik-teklifi-04

5. Romantik Akşam Yemeğinde Baş Başa

Klasikler her zaman işe yarar! Baş başa, romantik bir akşam yemeğinde teklif hiçbir zaman modası geçmeyen evlilik teklifi organizasyonlarından. İster güzel bir restaurantta, ister evde romantik bir ortamda edeceğiniz evlilik teklifi, özellikle sakinliği, abartıdan uzak olmayı seven çiftlere göre.

romantik-evlilik-teklifi-05

6. Birlikte Yapılan Farklı Bir Aktivite Sırasında

Kayak, doğa yürüyüşü, dalış veya aklınıza gelebilecek her zaman yaptıklarınızdan farklı bir aktivite sırasında evlilik teklifi sizce nasıl fikir? Birlikte ilk defa deneyimlenen bir aktivite sırasında evlilik teklifi bizce hem bol sürprizli, hem yaratıcı, hem de çok akılda kalıcı olacaktır.

Özellikle doğayla iç içe aktiviteler sırasında yapılacak teklifin ortamın güzelliğine güzellik katacağından eminiz!

romantik-evlilik-teklifi-06

7. Piknikte

Çimlerin üzerinde, ağaçların arasında, kuş seslerinin içinde “evet” demeyi kim istemez? İçinde biraz içecek, biraz meyveyle küçük bir piknik sepetini yanınıza alın ve sakin bir parka, bahçeye doğru yola çıkın. Filmlerden fırlamış gibi bir evlilik teklifi sizi bekliyor!

romantik-evlilik-teklifi-07

8. Tekne Gezintisinde

Denizin romantik etkisini evlilik teklifinizde kullanmaya ne dersiniz? Denizin ortasında, karadan ve kalabalıktan uzak bir anda edeceğiniz evlilik teklifi bizce çocuklarınıza anlatacağınız güzel bir anıya dönüşebilir!

romantik-evlilik-teklifi-08

9. Sizin İçin Özel Bir Anlamı Olan Bir Noktada

İlk tanıştığınız yer, ilk defa kavga edip barıştığınız yer, birlikte kahve içtiğiniz ilk cafe… Sizin için özel bir anlamı olan yerler neresi? İyi düşünün, çünkü bu yerlerde edeceğiniz evlilik teklifi hem sizi, hem de sevgilinizi çok duygulandıracak ve mutlu edecek!

Unutmayın, büyük bir organizasyon yapmanız şart değil, sizi ve sevgilinizi mutlu edecek, ince düşüncelerle planladığınız içten bir evlilik teklifi her şeyden güzel.

Bol şanslar! :)

Önerilen Yazılar