Düğün Organizasyonu

10 Farklı Geometrik Nişan Pastası

08/10/2018
Bridolog 1 dakikalık okuma
Artık klasik pastalardan sıkılıp günümüzün trendlerini söz ve nişan kutlamalarınızdaki pasta seçiminizde de yansıtmak mı istiyorsunuz? Sizler için ilham alabileceğiniz 10 geometrik şekilli söz ve nişan pastasını derledik!

Pastalar kutlamaların olmazsa olmazı. Düğün ve nişanlarda eskiden görmeye alışık olduğumuz yüksek katlı klasik pastalar, modern aşkların yaşandığı günümüzde giderek yerini daha minimal ve modern pastalara bırakmaya başladı. Pastacılık sektöründeki gelişmeler sonucunda da artık “Vaoovv!” dedirten tasarımlar sık sık karşımıza çıkıyor. Hatta çoğunu sanat olarak nitelendiriyoruz. Yani anlayacağınız 21. yüzyılda modernizm yalnızca sanatı değil pastacılığı da etkisi altına almış durumda!

Modern pastacılıkta en çok kullanılan motiflerden biri geometrik şekiller. Pastanın ister tabanı ister süslemesi geometrik şekillerden oluştuğu takdirde modern bir görüntü ortaya çıkıyor. Bu şekiller yine günümüzün trendleri göz önünde tutularak çoğunlukla altın, rose altın ve gümüş renklerde karşımıza çıkarken, genellikle mermer ve beton görünümlü tabanlar üzerine kullanılıyor.

Çoğunlukla modern pastalar daha az katlı olarak hazırlandığı için düğününüzde yüksek katlı bir pasta kesip, nişan veya söz kutlamanızda sizler için seçtiğimiz 10 geometrik kutlama pastasından ilham alarak bir pasta seçimi yapıp son yılların pasta trendini yakalayabilirsiniz!

Mavi mermer ve suluboya görünümü ile altın geometrik desenlerinin uyumu bu pastada açıkça görülüyor. Özellikle mavi rengin ön planda olduğu bir nişan veya söz kutlamasında bu pasta uyumlu bir görüntünün ortaya çıkmasını sağlayabilir.

Pasta kadar çevresinin düzenlemesi de önemli! Pastada kullandığınız geometrik şekillere masa süslemesinde de yer verebilirsiniz. Bu sayede sade bir pasta tercih etseniz bile masaya hareketli bir görüntü verebilirsiniz.

Önerilen Yazılar