Berk Kaya Wedding Dance

Profesyonel, Yaratıcı, Zarif

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

En iyisini isteyenlere… Berk Kaya, Vals denildiği zaman Türkiye’de akla gelen ilk eğitmen, Salon Dansları Türkiye Şampiyonu. Ülkemizi uluslararası dans yarışmalarında temsil etmiş bir dansçı. Hepimizin izlediği dizi, reklam, tv programlarında yer alan başarılı bir dansçı ve koreograf.

Berk Kaya, 18 yılıdır düğün dansı eğitimi veriyor. Yaklaşık 2000 çiftin en güzel anılarına imza attı. Engin tecrübesiyle, en güzel sonuçları almak için püf noktaların neler olduğunu biliyor ve sizlere öğretiyor.

Kendi tarzınıza veya istediğiniz müziğe uygun bir dans seçimi yapmak için Berk Kaya size yardımcı oluyor. Cha Cha Cha veya Salsa gibi Latin danslarından, Vals veya Tango hatta Foxtrot gibi salon danslarına kadar bütün eşli dansların müzikleri ve içeriği konusunda kendisinden bilgi alabilirsiniz.

Ferah ve şehir manzaralı stüdyolarda, sıcak bir kahve eşliğinde, dans etmeye ve düğün telaşınızdan uzaklaşıp yorgunluk atmaya ne dersiniz? Berk Kaya, ders saatlerinizi ayarlarken, yoğun temponuza uygun bir program sunuyor.

İstanbul dışında yaşıyorsanız online dans hizmeti alabilirsiniz.

Eğlencenin Dozunu Arttırın!

Dans hazırlığınız ilk dansınızla sınırla kalmak durumunda değil. Bütün gece sizin. Başka neler mi yapabilirsiniz?

Sürpriz Damat/Gelin Dansı: Bu çok eğlenceli yeni akımı takip edin. Eşinizin haberi olmadan, arkadaşlarınızla ona harika bir sürpriz dans hazırlayın. 

Arkadaşlarla Dans: Arkadaşlarınızla grup dans koreografisi alın. Hatırladıkça eğleneceğiniz şahane bir anıya ortak olun. 

Profesyonel Şovlar: Misafirlerinize ne kadar özel olduklarını, özel şovlar ile hissettirin. Romantik veya hareketli profesyonel performanslarıyla, Berk Kaya’yı canlı olarak sahnede izleyebilirsiniz.

"Gelin, Düğün Dansınızı Unutulmaz Yapalım!"

Sosyal Medya
Adres İçerenköy Mahallesi, Umut Sokak, No : 10-12 Quick Tower, Kat 16

Berk Kaya Wedding Dance Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın