Hande Kayacık Düğün Dansı

Doğal, Asil, Zarif

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Gelinlik, smokin, yüzükler... Her şey hazır. Peki ya Düğün Dansı’nız?

2006’dan beri ülkemizde Düğün Dansı’nın gelişmesine öncülük ederek, 5000’den fazla gelin ve damadın ilk dans koreografisine başarıyla imza atan Hande Kayacık her çiftin tarzına ve beklentilerine uygun zarif, romantik, sade, bazen de hareketli ve çılgın dans koreografilerini çiftlerine büyük bir özenle sunuyor.

İşindeki bu başarısını, işini çok sevmesine, yılların tecrübesine, sadece düğün dansına konsantre olmasına ve her bir çifti ile ayrı ayrı, özenle ilgilenmesine bağlayan Hande Kayacık, esnek çalışma saatleri ile yoğun çalışan çiftlere kolaylık sağlıyor. Çiftler dersleri haftanın 7 günü akşam 24.00’e kadar yapabiliyor.

Çiftler ister korku dolu gözlerle ortada kalmamak için, ister sade ama düzgün hareket etmeyi öğrenmek için, isterse de hafızalardan silinmeyecek bir dans koreografisiyle davetlileri şaşırtmak için olsun, 2-3 saat gibi kısa sürede düğünde fark yaratabiliyorlar. İlk dersler temel teknik dersler olup, bu derslerde dansın temeli, temel adım ve dönüşler ile temel figürler öğretiliyor. Daha sonra seçilen dans müziğine ve gelinliğin modeline uygun dans koreografisi hazırlanıyor. Son derste ise çiftin sahneye girişinden çıkışına kadar tüm detaylar birer birer prova ediliyor.

Henüz dans müziğini seçmemiş olan çiftlere geniş müzik arşivinden müziklerle yönlendirmelerde bulunuluyor. Dersleri son dakikaya bırakıp stres olmayın diyen Hande Kayacık düğün tarihinizden 1-2 ay önce derslere başlamanızın yeterli olacağını ancak yazın sezon yoğunluğu sebebiyle ders gün ve saatlerinizi en az 3-4 ay önceden belirlemenizi tavsiye ediyor. 

''Ailelerinizi gururlandırıp ağlatacak, dostlarınızı keyiflendirip gülümsetecek ‘İlk Dansı’ gelin beraber hazırlayalım! Unutmayın, herkes dans edebilir. Kendinize güvenin. Yürüyebiliyorsanız dans da edebilirsiniz! Mutlu sonla biten öykülere beraber imza atmak dileğiyle...''

Sosyal Medya
Adres Göksu Evleri Sitesi, Göztepe Mah. Palmiye Cad. B21A, Anadolu Hisarı / İstanbul

Hande Kayacık Düğün Dansı Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın