MSA Davet

İstanbul,Şehir Dışı

Hakkında

MSA Davet, verdiği ayrıcalıklı eğitim ile bugün dünyanın en iyi aşçılık okulları arasında gösterilen Mutfak Sanatları Akademisi (MSA)’ nın catering hizmetidir.

Kişi veya kurumların talepleri doğrultusunda konsepte ve beklentilere özel menü ve sunumlar hazırlanır. Mutfak ve servis operasyonlarında, MSA eğitmen şefleri ve profesyonel eğitimlerine MSA’da devam eden geleceğin parlak şeflerinden oluşan dinamik bir ekip yer alır.

Etkinlik mekanının keşfi ile başlayan süreç; alanın kriterlerine, davetin konseptine, davetli profiline ve mevsime göre menünün planlanması, tadımı ve sunumun dizayn edilmesi ile devam eder.

MSA için catering hizmeti; eğitimi merkezine alan, dünyanın dört bir yanından ilham aldığımız, çok sevdiğimiz lezzetleri mutfağımıza ve sunumlarımıza yansıttığımız özel bir deneyimdir. Umarız bu deneyimden siz de bizim kadar keyif alırsınız.

Website www.msa.com.tr
Sosyal Medya
Adres Maslak Mahallesi, Maslak Meydan Sokak Numara:1 Beybi Giz Plaza B Blok No: 123-134, 136 Sarıyer, Maslak 34398 İstanbul
Hizmetler Ekipman, Kişiye Özel Menü, Menüde Değişiklik, Özel Diyet Menüsü, Servis Personeli, Vegan Menü, Vejeteryan Menü
X

MSA Davet Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın