Bando Catering

Tarz, Yenilikçi, Tecrübeli

İstanbul,Şehir Dışı

Hakkında

2000 yılında Boğaziçi İşletme mezunu Figen Erdibil ve ekibi tarafından kurulan Bando Catering, outside catering hizmeti vermektedir.

Boğaziçi Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu İlknur Bayraktar’ın 2016 yılında ekibe katılması ve ziyafet organizasyon tecrübesini aktarmasıyla Bando, çalıştığı markaları daha da genişleterek catering hizmetlerine yeni bir boyut kazandırmıştır. Louis Vuitton, Gucci, Armani gibi dünya markaları ile çalışmaktadır.

Catering ekibimiz, özel davetlerinizde renkleri, dokuları ve lezzetleri birleştirip harmanlayarak davetinizi benzersiz bir deneyime dönüştürüyor. Göz kamaştırıcı kanepeler, şık tadım tabakları, çarpıcı yemek büfeleri yanında konuşulacak kreasyonlar ile sunumunu tamamlıyor. Ayrıca sahip olduğumuz organizasyon firması aracılığıyla nişan ve düğün organizasyonları da gerçekleştiriyoruz.

 

Konsept işler yaratıyoruz. Kurumsal veya özel davetlerde tamamen müşteriye özel konsept menü tasarımı bizim işimiz. Hizmet anlayışınız, sunum ihtiyaçlarınız ve bütçenize dayalı olarak davetiniz için en uygun menüleri önermekteyiz.

Mevsimsel malzemeler, aromatik baharatlar, taze ürünler ve çeşniler kullanarak, gelenekseli korurken modern akımları uyarlayıp, yeni ve çağdaş lezzetler sunuyoruz.

Sanatkar ellerden çıkan yemekler, muhteşem bir lezzet şöleni yaşatmaktan çok, bize hayatın güzelliklerini hatırlatır. Mutfak ekibimizin yarattığı görsel sunumlarla misafirlerinize unutulmaz bir deneyim yaşatın.  

Sosyal Medya
Adres Karanfil Sok. Tellioğlu Apt.No 11/A Dikilitaş - Beşiktaş / İstanbul
Hizmetler Ekipman, Kişiye Özel Menü, Menüde Değişiklik, Özel Diyet Menüsü, Servis Personeli, Vegan Menü, Vejeteryan Menü

Bando Catering Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın