Ve Daha Fazlası

Sevgiliye Romantik, Uzun, Kısa, Anlamlı Doğum Günü Mesajlar

02/03/2023
Bridolog 4 dakikalık okuma

Hayatın en özel günlerinden biri hiç şüphesiz doğum günlerimiz!   Her birimiz doğum günümüzde, arkadaşımız, dostumuz, sevgilimiz ve eşimiz tarafından hatırlanmak isteriz. Dahası bu özel günde güzel, anlamlı sözler duymayı bekler, sürprizlerle karşılanmayı arzu ederiz. Çoğu zaman aynı şey hayatımızda var olan kişiler için de geçerli. Sevdiklerimize doğum günlerinde özel hissettirmek en güzel uğraşlardan biri.

Sevgili, eş, arkadaş, dost veya flört fark etmeksizin hayatımızda değer verdiğimiz o kişiye kendini özel hissettirmeliyiz. Peki, bunu nasıl yapacağız? Değer verdiğiniz kişiye özel, romantik ve bir o kadar anlamlı mesajlar atarak bunu başarmanız mümkün. Bunun için sevgiliye romantik, uzun, kısa, anlamlı doğum günü mesajları önerilerimizi okumaya başlayın.

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye uzun doğum günü mesajları önerilerimizle duygularınızı en iyi şekilde ifade edebilir, sevdiğiniz, değer verdiğiniz kişinin yüzünü güldürebilirsiniz. Doğum günü mesajları Whatsapp üzerinden atılıyor olsa da sevgilinize mektup yazabilir, ona nostaljik anlar yaşatabilirsiniz. İster mektup ister SMS ister Whatsapp olsun önemli olan kurduğunuz cümleler. O halde sevgiliye doğum günü mesajı önerilerimize başlayalım:

 • Seninle yaşlanmak, her an yanında olmak bana en büyük armağan. Bugün senin günün. Baharda uyanan doğa gibi, ırmaklar ve deniz gibi, güneşin ısıttığı papatya dolu kırlar gibi enerji dolu bir yaş seni bekliyor. Doğum günün kutlu olsun bebeğim. İyi ki varsın. İyi ki hayatımdasın.
 • Sevgilim, doğum gününde seninle olmak bana en büyük armağan. Daima beraber olacağımız, nice apaydınlık yıllar diliyorum. Mis kokan bir buketle karşına çıkıp seni kollarıma alacağım anı düşleyerek sabrediyorum. Seni çok özledim.
 • İyi ki varsın sevgilim. Nice mutlu yaşlarını, diz dize yaşamak arzusuyla seni ne kadar sevdiğimi söylemek istedim. Kavuşmak için sabırsızlanırken anılarımızla avunuyorum. Aşkın giderek büyüyüp kocaman bir ateş olduğu, karanlıkları aydınlattığı iki kişilik dünyamızda bugün her şey seni söylüyor.
 • Bu sabah güneş senin için doğdu, fark etmiş olmalısın. Bugün düşlere dalıyorum, aklımda hep sen. Şu an seninle kahkahalarla ve mutlulukla geçecek nice yıllarımızın hayalini kuruyorum. Yanında olmak için sabırsızlanıyorum. Biriciğim, doğum günün kutlu olsun.
 • Sevgilim, doğum günün kutlu olsun. Sevgini kattığın, güzelleştirdiğin her gün benim yaşama sevincim oluyorsun. Yalnızlığın bittiği andan beri en iyi dostum, sırdaşım, arkadaşım, eşim olduğun için kendimi çok şanslı hissediyorum. En güzeli de yaşam mücadelesinde, bu yürüdüğümüz engebeli yolda, senin yanında olabilmek.
sevgiliye doğum günü mesajı

Sevgiliye Kısa Doğum Günü Mesajları

Eşinize, flörtünüze veya sevgilinize olan duygularınızı kısa ve öz ifade edebilmek büyük zanaat. Doğum günü kutlaması için de aynı durum geçerli. Değer verdiğiniz kişinin doğum gününü de yine kısa, öz ve bir o kadar da anlamlı cümlelerle kutlayabilirsiniz. Fakat karar vermeden önce sevgiliye kısa doğum günü mesajları önerilerimize mutlaka göz atın!

 • Tüm mevsimleri tek güne, tüm yılları tek mevsime sığdırmaya razıyım. Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen dileğiyle iyi ki doğdun sevgilim.
 • Sen yaşadığım ömür, en güzel günlerimsin. Nice yaşlarını birlikte geçirmemiz dileğiyle doğum günün kutlu olsun.
 • Yıldızlar gecenin, tebessüm gülenin, mutluluk sadece senin olsun. Tüm kötülükler senden uzak, doğum günün kutlu olsun bir tanem.
 • Yalnız bugün değil, seninle geçen her gün çok değerli. Hayatımın parçası olduğun için çok mutluyum. İyi ki doğdun!
 • Hayatıma girdiğinden beri tüm renkler daha da netleşti. Karanlık dünyama ışık ve renkler getirdin. Doğum günün kutlu olsun aşkım.

Kız Arkadaşa, Erkek Arkadaşa Anlamlı Doğum Günü Mesajları

Doğum günü kutlamaları yalnızca sevgililere veya eşlere has değil. Yakın arkadaşlarınızın da doğum günlerini kutlamalı, onlara değerli olduklarını hissettirmelisiniz. Kız arkadaşa, erkek arkadaşa anlamlı doğum günü mesajları atmadan önce sizin için birkaç önerimiz var:

 • Zaman su gibi akıp geçse de aramızdan asla su sızmayacak. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım dostum, beraber nice mutlu yıllara.
 • Ömür dediğin bu yolculukta birçok insan tanırsın. Lakin dostum dediğin insanlar, bir elin parmaklarını geçmez. Her zaman aynı eldeki parmaklar olarak kalmak dileğiyle, doğum gününü kutlarım canım arkadaşım.
 • İyi ki doğdun, iyi ki benim arkadaşım oldun. Yeni yaşına girerken tüm dileklerin kabul olsun, beraber nice mutlu yıllara.
 • Yeni yaşında mutluluk, sağlık, huzur ve bereket hep seninle olsun. Yaş günü pastanın mumlarını üflerken dostluğumuzun da daim olmasını dilemeyi unutma! Doğum günün kutlu olsun canım arkadaşım.
 • Seni sevenleri el üstünde tut ki kalplerinde hiç solmayan bir çiçek gibi taze kal. Yıllar hızla geçiyor olsa bile sen her zaman genç ve çocuk kal. Doğum günün kutlu olsun bir tanecik dostum.
sevgiliye doğum günü mesajı

Ayrılan, Eski Sevgiliye Doğum Günü Mesajları

Sevgilinizle yollarınız ayrılmış olabilir, ancak şu an bu satırları okuyorsanız aranızdaki bağ tam olarak kopmamış demektir. Durum böyleyken eski sevgiliye doğum günü mesajı atmak için tereddüt etmeyin. Tüm içtenliğinizle onun doğum gününü kutlayın. Bu nedenle ayrılan eski sevgiliye doğum günü mesajları atmak isteyenler için hazırladığımız en anlamlı doğum günü mesajı önerilerimizi mutlaka okuyun:

 • Geçmişime dönüp baktığımda en güzel günlerimin seninle olduğunu görüyorum. Yaşamıma kattığın her değer ve anı için teşekkür ederim. İyi ki hayatıma girdin, iyi ki doğdun. Doğum günün kutlu olsun. 
 • Yaşanan güzel günlerimiz hiç unutulmasın, yüzünden gülümseme, kalbinden huzur eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun.
 • Bir zamanlar gönlümün ay ışığıydın, senden sonra ben hep karanlık kaldım. Doğum günün hep aklımda ve aklımda kalacak. Doğum günün kutlu olsun.
 • Hayatımdaki en anlamlı günlerdi seninle yaşadıklarım. Ömrümün silinmeyecek en güzel hatıraları... Doğum günün kutlu, yeni yaşın mutlu olsun.
 • Bir insanın hasretleri olmalı, sonra da vuslatları. Sen benim hem hasretimsin hem de vuslatım. İyi ki doğdun, nice mutlu yaşlara.

Önerilen Yazılar