Cinsel Yaşam

Partnerinizle Mutlaka Denemeniz Gereken 8 Seks Oyunu

22/11/2023
Bridolog 3 dakikalık okuma

İlişkinizi daha heyecanlı ve tutkulu hale getirmek için seks oyunları harika bir seçenek. İlişkinizdeki alevi tekrar yakmak, partnerinizle daha derin bağlar kurmak ve cinsel yaşamınıza yeni bir soluk getirmek için seks oyunlarını deneyebilirsiniz. Bu yazıda, partnerinizle birlikte deneyebileceğiniz, sizi birbirinize daha fazla yaklaştıracak ve unutulmaz anlar yaşatacak bazı yatak oyunlarını keşfedeceğiz. Hazır mısınız? O zaman başlayalım!

1. Rol Yapma Oyunu (Role Play)

Role Play oyunları, cinsel yaşamı canlandırmak ve partnerinizle farklı fantezileri denemek isteyen çiftler arasında oldukça yaygın bir aktivite. Bu oyunlar sırasında farklı karakterleri veya senaryoları canlandırarak ilişkiyi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Örneğin, bir partner doktor rolünü üstlenirken diğer partner hasta rolünü oynayabilir. Kostümler ve aksesuarlar, role play deneyimini daha gerçekçi hale getirir. Seçtiğiniz role uygun kostümler alabilirsiniz. Ancak unutmayın ki her iki partnerin de rahat ve istekli olması gerekir. İyi iletişim ve saygı, bu deneyimin temel taşlarıdır. Partnerinizle açık ve dürüst bir iletişim kurarak, role play deneyiminin tadını çıkarabilirsiniz.

seks oyunları

2. Seks Zarları

Seks zarları, çiftler arasındaki cinsel yaşantıyı biraz daha eğlenceli ve heyecanlı hale getirmek için kullanılan bir tür cinsel araç. Bu zarlar, üzerlerinde çeşitli cinsel eylemleri veya pozisyonları temsil eden semboller veya komutlar bulunduran özel zarlar olarak tasarlanıyor. Çiftler bu zarları atıp çıkan sembol veya komuta göre belirtilen eylemi gerçekleştiriyorlar.

Örneğin, seks zarlarında öpüşme, okşama, masaj yapma, "oral seks veya fantezi kostüm giyme gibi komutlar veya pozisyonlar yer alabilir. Bu zarlar, çiftlerin cinsel deneyimlerini daha eğlenceli ve spontane bir hale getirmek için kullanılabilir.

seks oyunları

3. Erotik Doğruluk mu Cesaret mi?

Yatak odanızda monotonluktan sıkıldıysanız doğruluk mu cesaret mi oyunu tam size göre! Bu oyunu oynamak için özel olarak tasarlanmış bir kart destesine ihtiyacınız var. Bu oyun hem zorlu hem de eğlenceli olduğu için ikinizin de açık fikirli olması gerekiyor. Doğruluk kartını seçen partnere sıcak, samimi, cinsellik soruları sorabilirsiniz. Örneğin en sevdiği cinsel fantezileri sorabilirsiniz. Cesaret soruları ise tamamen hayal gücünüze kalmış. Partnerinize ikinizi de tahrik edebilecek herhangi bir şey yapmasına teşvik edebilirsiniz.

seks oyunları

4. Fantezi Çanağı

Bir çanağın içine veya bir kap içine 5-6 tane fantezinizi yazın. Pozisyonlar, görevler veya isteklerle dolu küçük kâğıt parçaları hazırlayın. Bu kağıtlara, çiftler arasında heyecan ve keyif katacak çeşitli cinsel fanteziler veya aktiviteleri ekleyebilirsiniz. Partnerler kağıtları çekip içinde yazan fanteziyi gerçekleştirir.

5. Çıplak Twister

Klasik twister oyununun daha erotik halini düşünün :) Twister matını düz bir zemine serin ve nokta kartlarını karıştırarak yanına koyun. Her bir nokta kartı, hangi renkteki noktaya hangi eli veya ayağı yerleştirmeniz gerektiğini belirtiyor. Partnerler sırayla bir nokta kartı seçiyor. Seçilen kartı inceleyen partner, matın üzerindeki renkli noktalardan birine ellerini veya ayaklarını yerleştiriyor. Oyunu daha keyifli hale getirmek için düşen partner bir kıyafetini çıkarabilir. Ya da bu oyunu tamamen çıplak bir şekilde oynayıp, oyun sonunda kazanan partnerin istediğini yerine getirebilirsiniz.

seks oyunları

6. Sıralı Haz Oyunu

Ön sevişme rutininden kurtulmak istiyorsanız ve biraz değişik oyunlara ihtiyacınız varsa sıralı haz oyununu oynayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte çıplak bir şekilde yatağa geçin ve en çok hangi bölgenizden haz aldığınızı söyleyin. Partneriniz bu bölgede iki dakika boyunca yönlendirdiğiniz şekilde vakit geçirsin. Sırayla bu eylemi gerçekleştirebilirsiniz.

7. Buz Gezdirme

Yatak odanızdaki harareti biraz daha artırmak istiyorsanız vücutta buz gezdirme oyununu deneyebilirsiniz. Bu oyunu oynarken ihtiyacınız olan malzeme; buz. Buz haricinde biraz daha renk katmak istiyorsanız tüy, metal gibi farklı dokuların olduğu nesneler de kullanıp partnerinizi uyarabilirsiniz.  İlk olarak, kimin hangi nesneyi kullanacağını belirlemelisiniz. Sırayla her bir nesneyi partnerinizin vücudu üzerinde gezdirin. Oyunun heyecanı burada başlıyor. Buz küplerini kullanarak soğuk ve nazik dokunuşlar yapabilirsiniz. Ardından, tüy veya metal gibi nesneleri kullanarak sıcak ve farklı dokunuşlar ekleyin. Buz gezdirme oyununu istediğiniz kadar uzun veya kısa süre oynayabilirsiniz. Partnerinizle birlikte ne kadar süre devam etmek istediğinizi kararlaştırabilirsiniz.

seks oyunları

8. Soyunma Oyunu

Ön sevişmeyi biraz daha heyecanlı hale getirmek istiyorsanız soyunma oyununu deneyebilirsiniz. Burada loş ışık, mumlar, tütsü gibi şeyler kullanarak yatak odanızı biraz daha romantik bir atmosfere çevirebilirsiniz. Oyun birbirinize kişisel sorular sorarak başlıyor. Partnerinizin verdiği her yanlış cevapta bir kıyafetini çıkarsın. Karşılıklı olarak soruları sorup, birer birer kıyafetleri çıkarabilirsiniz.

seks oyunları

Önerilen Yazılar