Sanemiko

Özgün, Romantik, Kişiye Özel

İzmir,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Türkiye’de ilk defa kişiye özel ayakkabı, sabahlık ve aksesuarlara hayat veren; Demet Akalın, Ebru Akel, Pelin Karahan, Ece Vahapoğlu ve Zeynep Beşerler gibi birçok ünlünün en özel, en güzel gününe tanıklık eden ‘Sanemiko by Sanem Sevgen’ bu sene sektördeki 10’uncu yaşını kutluyor. Geleceğe umutla, yaratarak, üreterek bakıyor.

İki kuşak sanatçı bir aileden gelen; sanatla hep içe içe, kalp kalbe büyüyen başarılı tasarımcı Sanem Sevgen, en büyük tutkusu olan ayakkabılardan kendine bir yol, bir yolculuk yarattı.

Markanın yaratıcısı Sanem Sevgen; kendini en iyi yaratarak ve üreterek ifade ettiğini söylüyor. ‘Tasarımlarım bir ayakkabıdan çok daha fazlası… Hepsinin bir ruhu ve bir hikâyesi var. Gelinlerim ve müşterilerim gibi hepsi benzersiz ve eşsiz. Onlarla buluştuklarında, birbirlerini bulduklarında tam oluyorlar, tamam oluyorlar.” diyor.

Türkiye’de ilk defa kişiye özel ayakkabı, sabahlık ve aksesuarlara hayat veren marka; sektöre de çok renkli, çok sesli bir soluk ve anlayış kazandırdı. Yepyeni bir akımın öncüsü, kurucusu oldu. ‘Sanemiko’dan aldığınız her ürün el emeği ve işçiliği ile tek tek üretiliyor. Ayakkabılar üzerine el boyamaları, el yapımı çiçekler, kişiye özel desenler, gelin ve damat isimleri, tabanlarda darısı başına listesi, kişiselleştirilmiş kalp detayları... Aklınızdan, kalbinizden, hayalinizden ne geçerse hepsi ve çok daha fazlası… Siz hayal ediyorsunuz, Sanemiko hayat veriyor.

Tutkusu ve hayaliyle yola çıkan tasarımcı Sanem Sevgen’in ayakkabıları Türkiye’den dünyaya uzandı. Hollanda merkezli dünyanın ilk ve tek sanal ayakkabı müzesi olan Virtual Shoe Museum'da ve Almanya'nın Leipzig kentindeki Grassi Museum'da sergilenmeye layık görüldü.

Ünlü isimlerin ilgi ve beğeniyle takip ettiği, tercih ettiği marka Demet Akalın, Seren Serengil, Ebru Akel, Pelin Karahan, Ece Vahapoğlu ve Zeynep Beşerler gibi birçok ünlü ismin mutluluğuna ortak oldu. Olmaya da devam ediyor.

Bir kadın tasarımcı olarak Sevgen bu başarısıyla tüm kadınlara ışık ve ilham olmak istiyor. “Hayallerinizin, tutkularınızın peşinden gidin… Onlara sıkıcı sarılın ve asla bırakmayın… Gücünüze, ışığınıza inanın…” diyor.

Telefon 0533 231 76 33
Sosyal Medya
Hizmetler Hazır Koleksiyon, Hazır Tasarım, Kişiselleştirme, Kişiye Özel Tasarım

Sanemiko Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.