After Party Elbiseleri

4 Farklı Düğün After Party Elbise Stili

27/02/2019
Bridolog 2 dakikalık okuma
After partyler neredeyse her çift tarafından düğün merasiminin sonunda yapılmaya başlandı. Esas amaç ise çiftin kendi düğünlerinde olabildiğince çok eğlenmesi! Düğün sonrası after partyler bu kadar yaygınlaşınca after party stilleri de ortaya çıkmaya başladı. Size bu yazımızda 4 farklı düğün after party elbise stillerinden bahsedeceğiz.

Son zamanlarda düğünlerin olmazsa olmazlarından biri düğün sonrası after partyler. Gelenleri karşılama, takı merasimi, yemeklerin yenmesi derken gelin ve damat düğünden pek bir şey anlamamış oluyor. Ancak gecenin ilerleyen saatlerinde yaşı büyük misafirlerin de ayrılmasıyla esas eğlence after party ile başlıyor :).

Çoğu gelinlikle gelinlerin hareket kabiliyeti kısıtlanabiliyor. Tabii eğlenmek en çok da bu sürecin cefasını çeken gelinlerin hakkı. Bu yüzden son zamanlarda birbirinden farklı tarzda düğün after party elbiselerine rastlamaya başladık. Biz de sizlere bu eğlenceli anınızda gelinliğinizden sonra parlamaya devam etmeniz için farklı tarzda beyaz düğün after party elbiselerini düzenledik. Bu yazıyla birlikte size en uygun elbiseyi bulacağınıza eminiz!

1. Hareketli Düğün After Party Elbiseleri

En sık karşımıza çıkan düğün after party elbiselerinden biri hareketli beyaz elbiseler. Hareketten kastımız ise elbisede kullanılan saçak, fırfır, tüy gibi hareketli ayrıntılar. After party’nizde bolca dans edeceğiniz ve bu hareketli ayrıntılar sizinle birlikte savrulacağı için ortaya çok hoş görüntüler ortaya çıkaracaktır ve dikkatlerin hep sizde olmasına yardımcı olacaktır. Farklı tarzda hareketli elbiseleri aşağıda sıralıyoruz:

Düğün after party elbisesi-Suzanne Harward

Düğün after party elbisesi-inbal dror
Inbal Dror

Düğün after party elbisesi-thurley
Düğün after party elbisesi-berta

2. Uzun ve Midi Düğün After Party Elbiseleri

Ben geceme uzun bir elbiseyle devam etmek istiyorum diyenler; sizler için de içerisinde gelinlikten çok daha fazla rahat edebileceğiniz ama bir yandan da uzunluğuyla gelinliği andırmaya devam eden elbiseler bulunuyor. Dantelden krepe, satenden şifona birçok kumaşta tercih edebileceğiniz uzun after party elbiselerinde son zamanlarda karşımıza çıkan trend yine hareketlilik. Çoğunlukla kat kat eteklerle veya volanlarla after party elbiseleri daha eğlenceli hale getiriliyor. Sizler için bulduğumuz bazı alternatifleri aşağıda paylaşıyoruz:

Düğün after party elbisesi-whistles
Düğün after party elbisesi-BHLDN
Düğün after party elbisesi-jonathan simkhai
Düğün after party elbisesi-bergdorf goodman

3. Düğün After Party Tulumları

Tulumlar hem evden çıkışta hem de düğün after partylerinde bu sezon oldukça ön planda. Hatta tulum gelinlikleri bile son zamanlarda sıkça görmeye başladık. Bu tulumlar gelinler için hem rahat bir seçenekken hem de görüntüsü itibariyle geline asil bir hava katıyor. After party’de asıl amaç rahatça eğlenebilmek olduğu için geniş paça tulumları tercih etmenizi öneririz. Eğer tulum size çok spor geliyorsa yine bu sezonun trendi olan pelerinlerle tulumunuzu kombinleyebilirsiniz. İşte farklı tulum modelleri şu şekilde:

Düğün after party elbisesi-dany mizrachi
Düğün after party elbisesi-BHLDN
Düğün after party elbisesi-BHLDN

4. Kısa Düğün After Party Elbiseleri

Ve geldik en sık karşımıza çıkan düğün after party elbiselerine. Bir çok tarzda kısa after party elbiseleri bulmanız mümkün. Düğün konseptinize ve kendi tarzınıza göre ister straplez, ister askılı, ister uzun kollu elbiseler tercih edebilirsiniz. Eğer after partynizde ışıklarla birlikte parlamak istiyorsanız simli veya taş işlemeli bir elbise tercih etmenizi önerebiliriz. Sizlere önerebileceğimiz bazı kısa after party elbiselerini paylaşıyoruz:

Düğün after party elbisesi-rime arodaky
Düğün after party elbisesi-georges hobeika
Düğün after party elbisesi-lace & liberty
Düğün after party elbisesi-laure de sagazan

İpucu: Son zamanlardaki başka bir trendden bahsetmek istiyoruz: spor ayakkabılar. Birçok gelinin after party elbisesinin altına spor ayakkabılar giydiğini görüyoruz. Doğru bir ayakkabı ve elbise seçiminde rahat ama aynı zamanda hoş bir görüntü ortaya çıkabiliyor. Düğün after partynizde gecenin en eğleneni olmak için elbisenizin altına güzel bir spor ayakkabı seçebileceğinizi aklınızda tutmanızı öneririz. :)

Önerilen Yazılar