Candle and Friends

Dinamik, Eğlenceli, Renkli

İstanbul, Şehir Dışı, Yurt Dışı

Hakkında

Candle and Friends’i, 2019 yılında soluduğunuz havayı güzelleştirirken kendimiz ve yaşam alanlarımız için eğlenceli, güvenilir ve iyi hissettirecek bir ortam oluşturmak için kurduk.

Mum ve arkadaşları, hayatınızı şekillendiren benliğiniz, yaşam tarzınız, deneyimleriniz, arkadaşlarınız, kısaca bugünkü ‘sen’e çıktığınız yolculuğunuzdaki ‘an’larınızı güçlendirecek. Belki durup yenilendiğiniz, kendinizle baş başa kaldığınız veya sevdiklerinizle geçirdiğiniz keyifli anlarınızda yanınızda olacak.

Nişan, düğün, baby shower, doğum günü gibi özel günler için kişiye ve çiftlere özel bitkisel soya mumları, kibrit kutuları, oda kokuları ve çeşitli ürünlerin bir arada olduğu hediye kutuları hazırlıyoruz. Bu özel yolculuğunuzda size eşlik ederek hayalinizdeki hediyeliği en güzel şekilde birlikte ortaya çıkarmak bizi mutlu ediyor.

Belirlenen konsept doğrultusunda yeni fikirler ortaya çıkarıp titizlikle çalışıyoruz. Kendi özel günler hediye çözümlerimiz dışında belirlediğiniz bütçeniz doğrultusunda da çalışmalar yapabiliyoruz.

Sosyal Medya
Adres Dikilitaş mah. Ayazmaderesi cad. No:18/B Beşiktaş-İstanbul
Hizmetler Düğün Hediyeleri, Gelin Hamamı Hediyeliği, İsteme Hediyeliği, Nişan Hediyeliği, Düğün Hediyeliği, Kına Hediyeliği
X

Candle and Friends Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın