Marybook Dijital Anı Defteri

İnteraktif, Eğlenceli, Orijina

Bursa,İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Marybook "Dijital Anı Defteri" ile hayatınızın en önemli anlarından biri olan düğün organizasyonlarınızda aile ve arkadaşlarınızın dileklerini üzerinden yıllar geçse de aynı dinamiklikte gözler önüne seriyoruz.

Misafirleriniz video veya fotoğraf çekip dokunmatik ekran üzerinden notlarını sizler için kaleme alabilir, bu sayede yıllar boyunca kalacak dijital bir anı defteri yaratabilirsiniz.

Yeni nesil düğünler için alternatif olan cihazımız hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Marybook Dijital Anı Defteri Nasıl Çalışır?

- Cihazımız organizasyonun gerçekleşeceği alana kurularak etkinlik süresi boyunca misafirlerin dilek ve düşüncelerini kaydetmektedir.
- Yazılı fotoğraflı mesaj, video mesaj, yazılı mesaj ve sadece fotoğraf olmak üzere davetlilere dört farklı kayıt bırakma seçeneği sunar.
- Kaydedilen fotoğraf veya videolu mesajdan sonra misafirler istedikleri notları dijital anı defterine dokunmatik ekrandan yazabilmektedir.
- Organizasyonlarınızda davetlilerinizin sizin için kaydettiği dilek ve düşüncelerini görsel ve sesli olarak izleyebileceğiniz bir çıktı ile sizlere davet sonrasında teslim ediyoruz.

Sosyal Medya
Hizmetler Dijital Anı Defteri, Fotoğraf Çekme, Hatıra Defteri, Hostes / Teknik Destek Personeli, Kişiye Özel Tasarım, Nakliye, Video Kaydı

Marybook Dijital Anı Defteri Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın