Molto Minimo Design & Event

Renkli, Özel, Detaycı

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Merhaba, ben Deniz.
 
Hep içimde olan tasarım merakı ve özel anları kutlama heyecanım üniversite yıllarında bu sektörde staj yapmamla birlikte daha da artmıştı. Molto Minimo Design mezun olduktan kısa bir süre sonra çalıştığım işi bırakarak hayallerimin peşinden gitmemle birlikte ortaya çıktı.
 
Molto Minimo tasarımlarını sizlerin hayalleri ile birleştirmeyi hedefleyerek ‘minimal, renkli, kalıcı ve kişiselleştirilmiş’ kelimelerini yol gösterici olarak seçiyor ve bütün kutlamalarınızda, düğünlerinizde, kurumsal işlerinizde sizinle birlikte bir arada olmayı hedefliyor.
 
Özel günlerinizde sizin için özel ve detaylıca hazırlanmış tasarımlar arıyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelin odası ve bekarlığa veda kurulumlu organizasyon hizmetlerine İstanbul içerisinde yer veriyoruz, ancak bütün ürünlerimizi kargo aracılığı ile Türkiye içerisindeki her yere & yurtdışına ulaştırıyoruz. Gelin odası & bekarlığa veda dekorları için ise kendi setinizi oluşturabilir ve bütün ürünlerimize kargo ile ulaşabilirsiniz.
 
Sizlerin en mutlu anlarına ortak olabilmenin heyecanıyla bekliyoruz!
Website www.shopier.com
Sosyal Medya
Adres Kadıköy / İstanbul
Hizmetler Balon Paketleri, Bekarlığa Veda Setleri, Gelin Odası Setleri, Kişiye Özel Tasarım, Nedime Setleri, Parti Malzemeleri

Molto Minimo Design & Event Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın