Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey
-Resim

Pırıl İşmen ve Tayga Baltacıoğlu’nun Cıvıl Cıvıl Çiftlik Nişanı

Samimi, doğayla iç içe ve cıvıl cıvıl… Pırıl’ın bu üç kelimeyle tanımladığı, Pırıl’ın anneanne ve dedesinin çiftliklerinde gerçekleşen doğal, yaratıcı ve enerjik nişan kutlamalarına tek kelimeyle ba-yıl-dık! Yaratıcı dekorasyondan harika ikramlara, Pırıl’ın güzel elbisesinden saç ve makyajına tüm detayların çok ilginizi çekeceğine eminiz!

OKU
-Resim

Madlen Abdo ile Mete Akgöl’ün Tarihi Dokulu Romantik Düğünü

Biraz klasik, biraz geleneksel, biraz tarihi… Madlen ile Mete’nin Antakya Savon Hotel'de gerçekleşen “pamuk” konseptli, her detayı incelikle düşünülmüş anlamlı düğününü bizce çok seveceksiniz.

OKU
-Resim

Melis ve Ruhican Karakaş’ın Şile Casa Lavanda’da Gerçekleşen Samimi Kır Düğünü

Şehrin gürültüsünden ve kargaşasından uzak, doğayla iç içe, kuş seslerinin içinde romantik bir kır düğünü... Melis ile Ruhican’ın en yakınlarıyla kutladıkları samimi düğünleriyle ilgili detayları Melis’ten dinleyelim!

OKU
-Resim

Tarz Sahibi Bir Düğün: Büşra & Can Eryavuz’un Cunda Adası'ndaki Düğününden Detaylar

Yaratıcı, tarz sahibi ve çok eğlenceli bir çiftin Cunda Adasında gerçekleşen düğün kutlamalarına gidelim mi? Her detayı özenle planlanmış bu güzel düğünün detaylarını sevgili Büşra Eryavuz’a sorduk!

OKU
-Resim

Begüm ve Ömer Kırbıyık'ın Swissotel Bosphorus'ta Gerçekleşen Şık Düğünü

Begüm ve Ömer'in romantik ve şık düğünü ile öncesindeki hazırlık sürecine yakından bakıyoruz. Begüm'ün yaşadıklarına ve önerilerine hep birlikte göz atalım!

OKU
-Resim

Özlem & Marco Temponi: Boho Chic bir St. Tropez Düğünü

Sizi biraz uzaklara, Fransa’nın güneyinde bir destinasyon düğününe götürüyoruz! Calzedonia Group Ülke Müdürü Marco Temponi ve Calzedonia Group Pazarlama Direktörü Özlem Tuğmener 2018’in Eylül ayında gerçekleşen 70 kişilik samimi sahil düğününe birlikte göz atalım mı? Özellikle yurtdışında destinasyon düğünü yapmak isteyenler bu yazıyı sakın kaçırmasın deriz!

OKU
-Resim

Selen & Yiğit Sayın'ın İstanbul Çubuklu 29’da Gerçekleşen Tropikal Temalı Düğünü

Selen ve Yiğit’in Çubuklu 29’daki düğününün yazın boğaz kenarında düğün yapmayı planlayanlara ilham olacağını düşünüyoruz. Tropikal bir tema tercih eden çiftin düğün detaylarını sizler için inceledik.

OKU
-Resim

Eda & Varol Diril’in D-Maris Bay Otel’de Gerçekleşen Masalsı Wedding Weekend’i

Sahil kenarında düğün yapmak isteyenlerin ilham alabileceği bir hikaye... Eda ve Varol’un masmavi bir deniz kenarı, bembeyaz kumlar üzerinde gerçekleşen wedding weekend’inin detaylarına gelin birlikte göz atalım!

OKU
-Resim

2018’in En Çok Konuşulan 11 Düğünü

Kraliyet düğünleri, ünlü Hollywood yıldızlarının düğünleri, influencer düğünleri derken 2018 bizim açımızdan bir hayli bereketli bir yıl oldu dersek yalan söylemiş olmayız! Peki 2018'de en çok hangi düğünler konuşuldu? Bu düğünler nerelerde gerçekleşti, gelinler nasıl gelinlikler tercih etti? Haydi hep birlikte hafızalarımızı tazeleyelim!

OKU