Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey

Refhan & Gökhan’ın Rengarenk Masalsı Düğünü

Sizleri Refhan Karabulut ve Gökhan Abdioğlu’nun masalsı düğününe götürüyoruz. Dekorasyonuyla öne çıkan düğünde özel tasarım barlar, rengarenk ve bol desenli oturma grupları göz kamaştırıyor! Biz de bu düğünün hazırlık sürecini, nelerden ilham alındığını ve daha bir çok şeyi Refhan’la sizin için konuştuk. :)

OKU

Naz & Efe'nin Bodrum’da Gerçekleşen Romantik Wedding Weekend’i

Naz Çakır ve Efe Ilısal Venedik’te düğün planlarken pandemi nedeniyle düğünlerini Bodrum’da yapmaya karar vermiş. İstanbul'da evden almayla başlayan etkinlik, 2. gün Bodrum'da düğün ve 3. gün tamamen gençlerin katıldığı bir parti şeklinde devam etmiş. Her detayıyla oldukça romantik ve harika görünen düğünde, Naz 3 gün boyunca yaptığı seçimlerle göz kamaştırıyor. Ortaya bu kadar güzel bir kutlama çıkınca biz de tüm detayları Naz’dan dinlemek istedik. Hazırsanız başlayalım!

OKU

Umay ve Başar’ın Romantik Bahçe Nişanı

Sizleri peri masallarından fırlamış gibi görünen romantik bir bahçe nişanına götürelim mi? Umay ve Başar’ın hikayelerini ve nişan hazırlıklarını Umay’dan dinledik; ortaya çıkan romantik ve samimi nişan atmosferine bayıldık! Sizleri daha fazla merak ettirmeden haydi başlayalım.

OKU

Seda ve Fırat'ın Kırmızı Çiçek Ağırlıklı Nikahı

Sizleri bu kez Seda Okumuş ve Fırat Can Dikme’nin 100 kişinin katılımıyla gerçekleşmiş nikahına götürüyoruz. Nikah alanında kırmızı ağırlıklı çiçeklerle yapılan dekorasyon göz kamaştırıcı! Gelin düğünün arka planında neler olmuş, Seda karar verirken nelere dikkat etmiş birlikte dinleyelim.

OKU

Çağla ve Bora'nın Evde Gerçekleşen Nişan Töreni

Evinde nişan organizasyonu planlayanlar buraya! Sizi Çağla Tekelioğlu ve Bora Kotan’ın nişan törenine götürüyoruz. Planlamalar nasıl yapıldı, pandeminin nasıl bir etkisi oldu, dekorasyonda yapılan tercihler ve çok daha fazlası için Çağla’yla yaptığımız röportaja mutlaka göz atın. :)

OKU

Aslı ve Mert’in Romantik ve Şık Mikro Düğünü

Bu yazının bizde yeri ayrı çünkü bu sefer Bridolog’un kurucularından Aslı’nın en mutlu gününde yanındayız! Pandemiyle birlikte hayatımıza giren mikro düğün konseptini hayata geçirmek, gelinlik, ikinci elbise arayışları, zarif ve şık dekorasyon ve bu süreçle ilgili tüm detayları Aslı’dan dinledik. Biz bu düğünü paylaşmak için çok heyecanlıyız, siz de hazırsanız başlayalım.

OKU

Dila & Ali’nin Çırağan Sarayı’nda Gerçekleşen Sosyal Mesafeli Nikahı

Pandemi dönemi evlenecek çiftleri gerçekten oldukça zorladı. Bazı çiftler düğünlerini nikaha döndürürken bazıları da planlarında değişiklikler ve ertelemeler yaptı. Ancak bu dönemde kuralların birebir uygulandığı ve yine ortaya çok güzel sonuçların çıktığı organizasyonlarla da karşılaştık. Bunların en güzel örneklerinden biri de Ceremony Flowers & Events imzalı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Dila Konukoğlu ve Ali Niğdelioğlu’nun nikahı.

OKU

Melis Palaoğlu ve Baran Diler’in Tarz Sahibi & Samimi Nikahı

Pandemi sebebiyle değişen planlara rağmen ortaya harika bir gün çıkaran güzel bir çift daha! Melis Palaoğlu ve Baran Diler’in evlerinin bahçelerinde gerçekleşen samimi nikahları, Melis’in çok beğenilen cool gelinliği ve aksesuar tercihleri ve merak edebileceğiniz tüm detayları Melis’ten dinlemek için okumaya devam edin!

OKU

Ece Targıt ve Can Günşiray’ın Sedef Adası’ndaki Romantik & Nostaljik Nikahı

Influencer ve yoga & meditasyon stüdyosu Flov Studio’nun kurucusu Ece Targıt ve Can Günşiray’ın Sedef Adası’ndaki evlerinde gerçekleştirdiği nikahları dönüp dönüp resimlerine bakılacak, hikayesi anlatılacak cinsten. Pandeminin düğün süreçlerine etkisini ve 48 saat içinde planladıkları zarif nikahlarının öyküsünü Ece’den dinledik, bu özel günün detaylarına sizin de bayılacağınıza eminiz!

OKU