Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey

Ece & Emre’nin Modern Nişan Partisi

Ece Erkoç ve Emre Özşar'ın 16 Ekim 2022 tarihinde evde gerçekleşen samimi söz töreni ve sonrasında 70 davetlinin katılımıyla bahçelerindeki nişan kutlamasına gidiyoruz! Modern ve doğal tercihler yapan Ece’yle nişan planlarken nelere dikkat ettiğini, sonbaharda geçekleşen nişanda yağmur için nasıl önlemler aldığını, dekorasyon tercihlerini ve daha birçok konuyu konuştuk. Nişan planlayanların birçok ipucu bulabileceği sohbetimize geçelim!

OKU

Berfu & Can’ın Rustik Temalı Düğünü

Berfu Şahintürk ve Can Araz’ın 19 Eylül 2021’de Mandarin Oriental Bosphorus’ta gerçekleşen düğününe gidiyoruz. Bol çiçekli ve zarif bir düğünü olmasını isteyen Berfu, aynı zamanda rustik bir hava yaratmak istemiş. Gelinlikten, saç ve makyajına kadar tüm detaylarda sadelikten yana olan Berfu’yla düğüne hazırlık sürecini ve tüm tercihlerini konuştuk. Şimdi söz Berfu’da!

OKU

Damla & Melih’in Boğazdaki Klas ve Görkemli Düğünü

Sizleri iki ünlü sporcunun şık ve görkemli düğününe götürüyoruz. Voleybol oyuncusu Damla Çakıroğlu ve basketbol oyuncusu Melih Mahmutoğlu 09 Eylül 2021 tarihinde Four Seasons’ta, bembeyaz bir dekorasyonla evlendi. Damla elbiselerinden gelinliğine, ve özellikle zümrüt takılarına kadar her şeyiyle göz kamaştırıyordu. Biz de Damla’yla tüm bu detayları ve düğüne hazırlık sürecini sizin için konuştuk. Gelin bu güzel düğünün ayrıntılarını Damla’dan dinleyelim!

OKU

Sinem & Birce'nin Romantik ve Görkemli Düğünü

Sinem Hayal ve Bircesu Mert Kaya'nın pandemi nedeniyle 4 kere ertelenen ama sonrasında İstanbul Boğazı’na karşı romantik bir organizasyonla gerçekleşen ve tüm beklemeye değen düğünlerini ve hazırlık sürecini Sinem’den dinledik. Sinem’in organizasyon, gelinlik ve saç & makyaj tercihleri size çok ilham verecek, hazırsanız başlayalım!

OKU

Teri & Mert’in Boğaz’a Karşı Romantik Düğünü

Nişan süreçlerine tanıklık ettiğimiz çiftlerin düğünlerine Bridolog’da yer vermenin tadı başka oluyor. Teri ve Mert’in İstanbul’da evde gerçekleşen nişanlarından sonra şimdi sıra İstanbul Boğazı’na karşı gerçekleşen düğünlerinde! Teri’yle hem nostaljik hem modern iki farklı gelinlik tercihini, pandemiden dolayı değişen planlarını ve düğünle ilgili tüm detayları konuştuk.

OKU

Naz & Hakan'ın Siyah-Beyaz Ağırlıklı Düğünü

Siyah, beyaz ve bej renk skalasıyla, beyaz çiçekler ve yukarıdan sarkan yapraklarla oldukça modern ve şık bir düğüne gidiyoruz. Naz Bökeer & Hakan Çetinkaya’nın 11 Temmuz’da Çubuklu 29’da gerçekleşen düğünü her ayrıntısıyla çok hoş görünüyor. Biz de gelinlik seçiminden, dekorasyon ayrıntılarına kadar birçok aşamayı Naz’a sorduk. Hazırsanız başlayalım!

OKU

Sezin & Tolga’nın Kuş ve Bahçe Temalı Düğünü

Camdan kuşlarla, büyüleyici bir bahçedeymiş hissiyle sizi çok zarif bir düğüne götürüyoruz! Sezin Birinci ve Tolga Beyaz pandemi sebebiyle düğünlerini uzun bir süre ertelemek zorunda kalsa da sonunda hayallerindeki düğüne kavuşmuş. Boğazda gerçekleşen düğün, çift için anlamı büyük olan kuşların düğün temasıyla birleşmesi sonucunda dekorasyonuyla göz kamaştırıyor. Gelin bu düğünün tüm ayrıntılarını Sezin’den dinleyelim!

OKU

Refhan & Gökhan’ın Rengarenk Masalsı Düğünü

Sizleri Refhan Karabulut ve Gökhan Abdioğlu’nun masalsı düğününe götürüyoruz. Dekorasyonuyla öne çıkan düğünde özel tasarım barlar, rengarenk ve bol desenli oturma grupları göz kamaştırıyor! Biz de bu düğünün hazırlık sürecini, nelerden ilham alındığını ve daha bir çok şeyi Refhan’la sizin için konuştuk. :)

OKU

Naz & Efe'nin Bodrum’da Gerçekleşen Romantik Wedding Weekend’i

Naz Çakır ve Efe Ilısal Venedik’te düğün planlarken pandemi nedeniyle düğünlerini Bodrum’da yapmaya karar vermiş. İstanbul'da evden almayla başlayan etkinlik, 2. gün Bodrum'da düğün ve 3. gün tamamen gençlerin katıldığı bir parti şeklinde devam etmiş. Her detayıyla oldukça romantik ve harika görünen düğünde, Naz 3 gün boyunca yaptığı seçimlerle göz kamaştırıyor. Ortaya bu kadar güzel bir kutlama çıkınca biz de tüm detayları Naz’dan dinlemek istedik. Hazırsanız başlayalım!

OKU