Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey
-Resim

Begüm ve Ömer'in Swissotel Bosphorus'ta Gerçekleşen Şık Düğünü

Begüm ve Ömer'in romantik ve şık düğünü ile öncesindeki hazırlık sürecine yakından bakıyoruz. Begüm'ün yaşadıklarına ve önerilerine hep birlikte göz atalım!

OKU
-Resim

Özlem & Marco: Boho Chic bir St. Tropez Düğünü

Sizi biraz uzaklara, Fransa’nın güneyinde bir destinasyon düğününe götürüyoruz! Calzedonia Group Ülke Müdürü Marco Temponi ve Calzedonia Group Pazarlama Direktörü Özlem Tuğmener 2018’in Eylül ayında gerçekleşen 70 kişilik samimi sahil düğününe birlikte göz atalım mı? Özellikle yurtdışında destinasyon düğünü yapmak isteyenler bu yazıyı sakın kaçırmasın deriz!

OKU
-Resim

Selen & Yiğit’in İstanbul Çubuklu 29’da Gerçekleşen Tropikal Temalı Düğünü

Selen ve Yiğit’in Çubuklu 29’daki düğününün yazın boğaz kenarında düğün yapmayı planlayanlara ilham olacağını düşünüyoruz. Tropikal bir tema tercih eden çiftin düğün detaylarını sizler için inceledik.

OKU
-Resim

Eda & Varol’un D-Maris Bay Otel’de Gerçekleşen Masalsı Wedding Weekend’i

Sahil kenarında düğün yapmak isteyenlerin ilham alabileceği bir hikaye... Eda ve Varol’un masmavi bir deniz kenarı, bembeyaz kumlar üzerinde gerçekleşen wedding weekend’inin detaylarına gelin birlikte göz atalım!

OKU
-Resim

2018’in En Çok Konuşulan 11 Düğünü

Kraliyet düğünleri, ünlü Hollywood yıldızlarının düğünleri, influencer düğünleri derken 2018 bizim açımızdan bir hayli bereketli bir yıl oldu dersek yalan söylemiş olmayız! Peki 2018'de en çok hangi düğünler konuşuldu? Bu düğünler nerelerde gerçekleşti, gelinler nasıl gelinlikler tercih etti? Haydi hep birlikte hafızalarımızı tazeleyelim!

OKU
-Resim

Prens Harry & Meghan Markle'ın Düğünüyle İlgili Tüm Bilmeniz Gerekenler

Kraliyet düğünleri her zaman ilgi çekici, ama bu seferki bir başka! Damat Prens Harry, gelin de Amerikalı aktris Meghan Markle olunca merak seviyesi kat be kat arttı. Biz de bu romantik düğündeki bilmek isteyeceğiniz tüm detayları size anlatalım dedik!

OKU