Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey
-Resim

Zeynep Ünver ve Cem Çadırcı’nın Tarihi Çiçek Pasajı’nda Gerçekleşen Nostaljik Düğünü

Sizleri çok beğendiğimiz, sıra dışı bir düğüne götürüyoruz. İstiklal Caddesi’nde bulunan Tarihi Çiçek Pasajı’nda 260 kişinin katılımıyla gerçekleşen Zeynep Ünver ve Cem Çadırcı’nın düğünü için oldukça hummalı bir çalışma sonunda mekanın dokusu korunarak harika bir organizasyon ortaya çıktı. Bu organizasyona imza atan Ceremony Flowers & Events’in kreatif direktörü Moshe Aelyon ile düğünün tüm ayrıntılarını konuştuk.

OKU
-Resim

Bir Düğün Organizatörünün Kendi Düğününü Planlama Hikayesi: Seda & Baran’ın Elegant Düğünü

Sizleri S Design & Events’in kurucusu Seda Güngörmez ile Baran Yalçın’ın Çubuklu 29’da gerçekleşen ve lacivert ile beyaz rengin ağırlıkta olduğu elegant düğününe götürüyoruz. Bir düğün organizatörü olarak Seda’nın nelere dikkat ettiğini, düğün temasını belirlerken nelerden ilham aldığını, kendi düğününü planlarken hangi aşamaların kolay ve hangilerinin zor olduğunu öğrenmek ve düğünün birbirinden güzel ayrıntılarını görmek için sizleri yazımıza alalım!

OKU
-Resim

Tulya & Tarek’in Esma Sultan Yalısı’ndaki Şık Nişan Kutlaması

İstanbul’un en güzel manzaralarından birine karşı, Esma Sultan Yalısı’nın tarihi dokusunun büyüleyici bir şekilde tamamlandığı muhteşem bir nişan kutlamasına gidelim! Harika bir organizasyon, zevkli düzenlemeler, bol bol mum ve çiçeklerle yaratılan bu etkileyici atmosferde nişanlarını kutlayan Tulya ve Tarek’in hikayesini, nişan kutlamasının detaylarını ve çiftin düğün planlarını Tulya’yla konuştuk!

OKU
-Resim

Teri Manisa ve Mert Hara'nın Romantik Tarzda Evde Nişan Seremonisi

Evde söz ve nişan seremonileri her geçen gün güzelleştikçe sizi harika bir şekilde organize edilmiş zarif bir evde nişan seremonisine götürelim istedik! Teri’nin İstanbul’daki aile evinde gerçekleşen söz ve nişan seremonisinden organizasyon hazırlıkları, Teri’nin elbisesi, ikram ve menü detayları ve kız isteme ritüelleri ile ilgili çok işinize yarayacak detayları Teri’den dinledik! Haydi başlayalım!

OKU
-Resim

Hazan Öztürk ve Ahmet Eren'in Şehir Düğünü

Sizleri Hazan ve Ahmet’in İstanbul Fairmont Quasar’da gerçekleşen eğlenceli düğününe götürüyoruz. Tüm davetlilerin güzel bir gece geçirmesini ön planda tutan çiftin düğünü oldukça keyifliymiş. Bu geceye köpekleri Enzo da konsepte uygun olarak eşlik etmiş :). Gelin düğünün detaylarını Hazan’dan dinleyelim!

OKU
-Resim

Naz ve Uğur'un Bodrumda Gerçekleşen Cennet Temalı Düğünü

Sizlerle bizim çok beğendiğimiz Naz Büyükkuşoğlu ve Uğur Konukokşar'ın düğün hikayesini paylaşıyoruz. Bodrum Casa dell’Arte Hotel’de “Heavenly in Love” temasıyla gerçekleşen düğünün bir çoğunuza ilham olacağına eminiz. A’dan Z’ye düğünün her aşamasıyla ilgilenen Ruks Event’in kurucusu Rukiye Demirkan ile gerçekleştirdiğimiz röportaja gelin birlikte bakalım!

OKU
-Resim

Pırıl İşmen ve Tayga Baltacıoğlu’nun Festival Temalı Sahil Düğünü

Pırıl’ın hepsi birbirinden güzel 3 elbisesini (bir başka deyişle gelinliğini :)), festival temalı harika dekorasyonu, son anda yaşanan aksilikleri ve destinasyon düğünüyle ilgili ipuçlarını Pırıl’dan dinledik ve eminiz, Pırıl ve Tayga’nın Six Senses Kaplankaya’da gerçekleşen sahil düğünü size çok ilham verecek!

OKU
-Resim

Nur Karaata ve Osman Uğurlu'nun Pre-Wedding'i ve Romantik Düğünü

Nur Karaata ve Osman Uğurlu çifti ilk olarak arkadaşlarıyla doyasıya eğlendikleri disco ve beyaz temalı bir pre-wedding gerçekleştirdi. Ardından da rüya gibi bir düğünle evlendi. Giydiği kıyafetlerde kendi tasarımlarına da yer veren Nur Karaata’nın zevkli seçimlerini, çalıştığı isimleri ve hem pre-weddinginin hem de düğününün ayrıntılarını sizler için Nur’la konuştuk. Birbirinden güzel detaylar için yazımızı okumayı unutmayın! :)

OKU
-Resim

Elif Tangil & Ahmet Türkmen'in Ortunç Otel'de Gerçekleşen Mitolojik Temal Düğünü

Elif Tangil ve Ahmet Türkmen Ankara’da başlayan aşklarını oldukça zarif, yeşilin hakim olduğu mitolojik bir temayla Cunda Adası, Ortunç Otel’de taçlandırmış. Gelinin tercihi hem kendi seçimlerinde hem organizasyonda hep doğallıktan yana olmuş ve ortaya çok güzel kareler çıkmış. Bu destinasyon düğünüyle ilgili her ayrıntıyı, çiftin çalıştıkları isim ve firmaları sizler için Elif’e sorduk.

OKU