Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey

Çağla ve Bora'nın Evde Gerçekleşen Nişan Töreni

Evinde nişan organizasyonu planlayanlar buraya! Sizi Çağla Tekelioğlu ve Bora Kotan’ın nişan törenine götürüyoruz. Planlamalar nasıl yapıldı, pandeminin nasıl bir etkisi oldu, dekorasyonda yapılan tercihler ve çok daha fazlası için Çağla’yla yaptığımız röportaja mutlaka göz atın. :)

OKU

Aslı ve Mert’in Romantik ve Şık Mikro Düğünü

Bu yazının bizde yeri ayrı çünkü bu sefer Bridolog’un kurucularından Aslı’nın en mutlu gününde yanındayız! Pandemiyle birlikte hayatımıza giren mikro düğün konseptini hayata geçirmek, gelinlik, ikinci elbise arayışları, zarif ve şık dekorasyon ve bu süreçle ilgili tüm detayları Aslı’dan dinledik. Biz bu düğünü paylaşmak için çok heyecanlıyız, siz de hazırsanız başlayalım.

OKU

Dila & Ali’nin Çırağan Sarayı’nda Gerçekleşen Sosyal Mesafeli Nikahı

Pandemi dönemi evlenecek çiftleri gerçekten oldukça zorladı. Bazı çiftler düğünlerini nikaha döndürürken bazıları da planlarında değişiklikler ve ertelemeler yaptı. Ancak bu dönemde kuralların birebir uygulandığı ve yine ortaya çok güzel sonuçların çıktığı organizasyonlarla da karşılaştık. Bunların en güzel örneklerinden biri de Ceremony Flowers & Events imzalı Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen Dila Konukoğlu ve Ali Niğdelioğlu’nun nikahı.

OKU

Melis Palaoğlu ve Baran Diler’in Tarz Sahibi & Samimi Nikahı

Pandemi sebebiyle değişen planlara rağmen ortaya harika bir gün çıkaran güzel bir çift daha! Melis Palaoğlu ve Baran Diler’in evlerinin bahçelerinde gerçekleşen samimi nikahları, Melis’in çok beğenilen cool gelinliği ve aksesuar tercihleri ve merak edebileceğiniz tüm detayları Melis’ten dinlemek için okumaya devam edin!

OKU

Ece Targıt ve Can Günşiray’ın Sedef Adası’ndaki Romantik & Nostaljik Nikahı

Influencer ve yoga & meditasyon stüdyosu Flov Studio’nun kurucusu Ece Targıt ve Can Günşiray’ın Sedef Adası’ndaki evlerinde gerçekleştirdiği nikahları dönüp dönüp resimlerine bakılacak, hikayesi anlatılacak cinsten. Pandeminin düğün süreçlerine etkisini ve 48 saat içinde planladıkları zarif nikahlarının öyküsünü Ece’den dinledik, bu özel günün detaylarına sizin de bayılacağınıza eminiz!

OKU

Aslı ve Mert’in Doğal ve Samimi Bahçe Nişanı

Hep sizden gelenleri paylaşıyoruz, bu defa sıra bizde! Bu sefer markamızın kurucularından canımız Aslı’nın Mert’le evlerinin bahçesinde gerçekleşen samimi kız isteme seremonisi ve nişan yemeğinin detaylarını sizinle paylaşalım! Değişen planlar, evde nişanla ilgili ipuçları, Aslı’nın elbise tercihleri ve bu samimi ve doğal nişanla ilgili tüm detaylar için hemen başlayalım!

OKU

Gökcem İslam ve Alperen Öncel’in Görkemli Kış Düğünü

Kış aylarında aşk başkadır! :) Gökcem İslam ve Alperen Öncel’in Aralık ayında gerçekleşen bol eğlenceli düğünleri “Güzel bir kış düğünü nasıl olur?” sorusuna cevap veriyor. Tüm harika detayları Gökcem’den dinleyelim!

OKU

Begüm Korkmaz ve Murat Ercanlı’nın Bodrum’da Nişan Kutlaması

Covid-19 sebebiyle tüm davetlerin şekil değiştirdiği, açık havada planlandığı, davetli sayılarının azaltıldığı dönemde Begüm ve Murat’ın Bodrum’daki evlerinde gerçekleştirdikleri samimi kız isteme töreni ve nişan kutlaması hem çok iç açıcı, hem de evlerinde nişan yapmak isteyen çiftler için bir hayli yol gösterici! Detayları Begüm’den dinleyelim! :)

OKU

Lara & Toros'un Keyifli Sahil Düğünü

Sizleri Bodrum’da gerçekleşen, en büyük önceliğin eğlenmek olduğu bir sahil düğününe götürüyoruz. Lacivert masa örtüsünün, yeşil yapraklarla birleştiği, pampaslarla hazırlanan göz alıcı nikah alanının ön plana çıktığı düğünün detaylarını Lara ile konuştuk. Lara Kunze-Concewitz & Toros Greenhalgh’un bu zevkli düğünün tüm ayrıntılarını dinlemeye hazır mısınız? Haydi başlayalım!

OKU