Gerçek Düğünler

Gerçek düğünler hakkında herşey
-Resim

Naz ve Uğur'un Bodrumda Gerçekleşen Cennet Temalı Düğünü

Sizlerle bizim çok beğendiğimiz Naz Büyükkuşoğlu ve Uğur Konukokşar'ın düğün hikayesini paylaşıyoruz. Bodrum Casa dell’Arte Hotel’de “Heavenly in Love” temasıyla gerçekleşen düğünün bir çoğunuza ilham olacağına eminiz. A’dan Z’ye düğünün her aşamasıyla ilgilenen Ruks Event’in kurucusu Rukiye Demirkan ile gerçekleştirdiğimiz röportaja gelin birlikte bakalım!

OKU
-Resim

Pırıl İşmen ve Tayga Baltacıoğlu’nun Festival Temalı Sahil Düğünü

Pırıl’ın hepsi birbirinden güzel 3 elbisesini (bir başka deyişle gelinliğini :)), festival temalı harika dekorasyonu, son anda yaşanan aksilikleri ve destinasyon düğünüyle ilgili ipuçlarını Pırıl’dan dinledik ve eminiz, Pırıl ve Tayga’nın Six Senses Kaplankaya’da gerçekleşen sahil düğünü size çok ilham verecek!

OKU
-Resim

Nur Karaata ve Osman Uğurlu'nun Pre-Wedding'i ve Romantik Düğünü

Nur Karaata ve Osman Uğurlu çifti ilk olarak arkadaşlarıyla doyasıya eğlendikleri disco ve beyaz temalı bir pre-wedding gerçekleştirdi. Ardından da rüya gibi bir düğünle evlendi. Giydiği kıyafetlerde kendi tasarımlarına da yer veren Nur Karaata’nın zevkli seçimlerini, çalıştığı isimleri ve hem pre-weddinginin hem de düğününün ayrıntılarını sizler için Nur’la konuştuk. Birbirinden güzel detaylar için yazımızı okumayı unutmayın!

OKU
-Resim

Elif Tangil & Ahmet Türkmen’in Ortunç Otel’de Gerçekleşen Mitolojik Temalı Düğünü

Elif Tangil ve Ahmet Türkmen Ankara’da başlayan aşklarını oldukça zarif, yeşilin hakim olduğu mitolojik bir temayla Cunda Adası, Ortunç Otel’de taçlandırmış. Gelinin tercihi hem kendi seçimlerinde hem organizasyonda hep doğallıktan yana olmuş ve ortaya çok güzel kareler çıkmış. Bu destinasyon düğünüyle ilgili her ayrıntıyı, çiftin çalıştıkları isim ve firmaları sizler için Elif’e sorduk.

OKU
-Resim

Pırıl İşmen ve Tayga Baltacıoğlu’nun Cıvıl Cıvıl Çiftlik Nişanı

Samimi, doğayla iç içe ve cıvıl cıvıl… Pırıl’ın bu üç kelimeyle tanımladığı, Pırıl’ın anneanne ve dedesinin çiftliklerinde gerçekleşen doğal, yaratıcı ve enerjik nişan kutlamalarına tek kelimeyle ba-yıl-dık! Yaratıcı dekorasyondan harika ikramlara, Pırıl’ın güzel elbisesinden saç ve makyajına tüm detayların çok ilginizi çekeceğine eminiz!

OKU
-Resim

Madlen Abdo ile Mete Akgöl’ün Tarihi Dokulu Romantik Düğünü

Biraz klasik, biraz geleneksel, biraz tarihi… Madlen ile Mete’nin Antakya Savon Hotel'de gerçekleşen “pamuk” konseptli, her detayı incelikle düşünülmüş anlamlı düğününü bizce çok seveceksiniz.

OKU
-Resim

Tarz Sahibi Bir Düğün: Büşra & Can Eryavuz’un Cunda Adası'ndaki Düğününden Detaylar

Yaratıcı, tarz sahibi ve çok eğlenceli bir çiftin Cunda Adasında gerçekleşen düğün kutlamalarına gidelim mi? Her detayı özenle planlanmış bu güzel düğünün detaylarını sevgili Büşra Eryavuz’a sorduk!

OKU
-Resim

Begüm ve Ömer Kırbıyık'ın Swissotel Bosphorus'ta Gerçekleşen Şık Düğünü

Begüm ve Ömer'in romantik ve şık düğünü ile öncesindeki hazırlık sürecine yakından bakıyoruz. Begüm'ün yaşadıklarına ve önerilerine hep birlikte göz atalım!

OKU
-Resim

Özlem & Marco Temponi: Boho Chic bir St. Tropez Düğünü

Sizi biraz uzaklara, Fransa’nın güneyinde bir destinasyon düğününe götürüyoruz! Calzedonia Group Ülke Müdürü Marco Temponi ve Calzedonia Group Pazarlama Direktörü Özlem Tuğmener 2018’in Eylül ayında gerçekleşen 70 kişilik samimi sahil düğününe birlikte göz atalım mı? Özellikle yurtdışında destinasyon düğünü yapmak isteyenler bu yazıyı sakın kaçırmasın deriz!

OKU