Dandelion Design

Zarif, Eşsiz, Zamansız

Ankara,İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Dandelion Design ilk yaprağından en son taşına kadar birbirinden farklı materyalleri el işçiliği ile bir araya getirerek modern, kreatif ve özgün aksesuarlar tasarlamayı ilke edinmiş bir gelinlik aksesuarları markasıdır.

Markanın kurucusu Kübra Azer aldığı mimarlık ve tasarım eğitimlerinde edindiği perspektif ve vizyonu tasarladığı aksesuarlarına yansıtarak, onların özgün ve özgür kullanımını mümkün kılmayı hedeflemekte ve bunları yaparken tasarıma olan tutkusunun ürünlerinde hissedilmesi için büyük bir özveri göstermektedir.

2015 yılında Ankara merkezli ilk mağaza ve atölyesini kuran Kübra Azer Gürer sonraki 5 yıllık süreç içerisinde gelen talepler ve gereksinimler doğrultusunda 2. mağaza ve atölyesini 2020 yılının başında Nişantaşı / İstanbul'da kurmuştur. Her iki mağaza ve atölyede ekibi ile çalışmalarını yürüten ve sergileyen tasarımcı aynı zamanda online platformlar üzerinden de özellikle Avrupa ve Amerika olmak üzere dünya genelinde birçok ülkeye hizmet vermekte ve ürünlerini farklı kültürlerle buluşturmaktadır.

Tasarımda değişim ve gelişimi hedefleyen yaklaşımı ile Dandelion Design her sezon o seneye özgü koleksiyon çalışmaları dışında, kişiye özel tasarım gereksinimlerine de çözüm sağlamaktadır. Gelin saç aksesuarları, küpeler ve gelin buketi koleksiyonlarını yakından incelemek ve prova etmek için Dandelion Design İstanbul, Dandelion Design Ankara showroomlarını ziyaret edebilir veya websitesi üzerinden sipariş verebilirsiniz.

Dandelion Design İstanbul:
Nişantaşı Ihlamur Yolu sokak Can Apartmanı 11/4 Teşvikiye Mahallesi Şişli / İstanbul

Dandelion Design Ankara
Nene Hatun Caddesi 72/2 Özlem Apartmanı G.O.P - Çankaya / Ankara

Sosyal Medya
Hizmetler Hazır Modeller, Kişiye Özel Tasarım, Küpe
X

Dandelion Design Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın