Gaios Bridal

Yenilikçi, Özgür, Zamansız

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Gaios, 2014 yılından bu yana kadınların duruşunu imajlarına yansıtmalarında güçlü bir rol oynuyor. Kurucusu Dilan Can, farklı olmayı seven, özgür ruhlu kadınların saç aksesuarının tek bir parçayla stillerini tamamladığına inanıyor. Sezon koleksiyonlarının yanında kişiye özel çalışmaların da yapıldığı, sınır tanınmadan kullanılan malzemelerle hayata geçirilen saç aksesuarları ilhamını kadının kendini dışa yansıtma ihtiyacından alıyor.

Marka kurucusu eksikliğini gördüğü, kendisi için arayıp bulamadığı saç aksesuarlarını önce ihtiyacına yönelik tasarlıyor sonra da bu ihtiyacın yalnız kendisinde olmadığını fark edip markayı kuruyor.

Sürdürülebilir moda anlayışıyla yola çıkan marka ileri dönüşüm kumaşlarla çalışmaya özellikle önem veriyor. Ürünlerinin tümünde Türk kadınlarının eşsiz el işçiliği bulunuyor.

Mitolojide toprak ana anlamına gelen ‘gaia’ dan türeyen Gaios’un anlamı tam olarak bilinmiyor. Böylece Gaios sahipleriyle anlamlanıp kullanıcısının anlamını taşıyor.

Gaios, Kuruçeşme’deki showroomunda düğünlerden, festivallere, doğumlardan, günlük saç aksesuarlarına uzanan geniş yelpazedeki özel tasarımlarıyla sizleri bekliyor. Seçili ürünlere ise Saks Fifth Avenue, BHLDN, Zorlu Mağazaları, Vakko Wedding Mağazaları, Beymen, Gizia Gate Mağazaları ve Bodrum, Çeşme, Fethiye, Marmaris gibi lokasyonlarda butik mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Website www.gaios.co
Sosyal Medya
Adres Kuruçeşme Mah. Kuruçeşme Cad. No:25 D:3 Beşiktaş/İstanbul
Hizmetler Hazır Modeller, Styling, Kişiye Özel Tasarım

Gaios Bridal Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın