Lavin Event

Güven, Samimiyet, Disiplin

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

2000 yılında organizasyon sektörüne giren Neslihan Hoşcan, zaman içerisinde çalıştığı firmaya ortak olarak yönetici pozisyonuna geçmiştir. Edindiği tecrübeleri kendi başına ortaya koymak amacı ile 2014 yılında Lavin Event Production Design firmasını kurmuştur.

Lavin Event Production Design by Neslihan Hoşcan ulusal ve uluslararası fuarlar aracılığıyla sürekli kendini yenileyen farklı dizaynlar yaratarak insanların kimliklerine yakışır organizasyonlar düzenlemektedir.

İnsanların hayallerini, duygularını düşüncelerini ve isteklerini ön plana koyan Lavin Event doğum gününden, düğüne, kurumsal organizasyondan, evlilik teklifine her türlü etkinlik yolculuğunda lokomotif görevi görmektedir. Bu yolculukta yurt içi ve yurt dışında işin inceliklerini ve organizasyonu farklı kılan özelliklerini paylaşarak hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

Sosyal Medya
Adres Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. No:33/35 Tuğrul Apt. Kat:3 D:9 Teşvikiye/Şişli İstanbul
Hizmetler Araç Kiralama, Araç Kiralama, Balayı Organizasyonu, Balayı Organizasyonu, Barkovizyon, Barkovizyon, Catering, Catering, Çiçek, Çiçek, Davetiye, Davetiye, Dekor, Dekor, DJ, DJ, Düğün Hediyeleri, LCV Hizmeti, LCV Hizmeti, Masa Kartı, Masa Süslemesi, Mekan Süslemesi, Menü, Sanatçı, Sanatçı, Ses & Işık Düzenlemesi, Ses & Işık Düzenlemesi
X

Lavin Event Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın