S Design & Events

İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

2010 yılında organizasyon sektörüne giren, ve girdiği günden beri başarılı işlere imza atan Seda Güngörmez, S Design & Events Company’yi 2016 yılında kurmuştur.

S Design & Events, kurulduğu günden bu güne gerçekleştirdiği başarılı organizasyonlar sonucu önemli bir müşteri portföyüne sahiptir.

Bizler, S Design & Events ailesi olarak her organizasyonu ilk organizasyonumuzmuş gibi aynı heyecan, özen ve istekle yaparak sizlere ve sevdiklerinize unutulmaz bir düğün sunmayı hedefliyoruz. Hayallerin ve yaratıcılığın sonu olmayan bu yolda, her daim yeniliklerin ve detayların takipçisi olup sürekli kendimizi geliştiriyoruz. Tecrübemiz, bilgi birikimimiz ve yaratıcılığımız ile sizlerin de güzel hatıralarında S Design & Events farkıyla iz bırakmayı, mutluluğunuzu paylaşmayı dileriz.

Sosyal Medya
Adres Harbiye, Side Apartmanı, Abdi İpekçi Cd. no:53, 34367 Şişli/İstanbul
Hizmetler Dekor, Çiçek, Catering, LCV Hizmeti, Barkovizyon, Ses & Işık Düzenlemesi, DJ, Sanatçı, Davetiye, Pasta, Servis Elemanı, Düğün Davetiyesi, Masa Süslemesi, Düğün Planlama, Destinasyon Düğün Planlama, İstanbul Düğün Planlama
X

S Design & Events Firmasından Ücretsiz Fiyat Teklifi Al

Firmanın teklifinize yanıt vermesi için lütfen gerekli olan tüm alanları doldurun.

Fiyat Teklifi Al butonuna tıklayarak Sözleşmeyi ve Kişisel Veriler Hakkındaki Protokolü kabul etmiş bulunuyorum.

Bu Firmalara Mutlaka Göz Atın