Mywedding by Celebration

Mywedding by Celebration

Masalsı, Mutlu Etmeyi Seven , Sevgi Dolu Hikayeler

Mywedding by Celebration

Masalsı, Mutlu Etmeyi Seven , Sevgi Dolu Hikayeler


Destinasyonlar: İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

1995 yılından bugüne hizmet veren Mywedding by Celebration Türkiye'de kurulan ilk düğün organizasyon firmalarından biridir. Üç ortağı da kendi alanlarında yüksek lisans eğitimlerini tamamlamıştır. Mywedding Türkiye‘de büyük alanlarda ve düğün dekoru ile doğru uygulamaları konusunda tek eğitim almış firmadır. Öncü ve köklü Mywedding ekibi kendilerini eğitimli, tecrübeli, dinamik, eğlenceli ve kaliteli olarak nitelendirmektedir.

Mywedding by Celebration bütün Türkiye'de hizmet vermekte olup, ağırlıklı olarak İstanbul, Çeşme, İzmir, Adana, Ankara, Bodrum ve Göcek'te organizasyonlar yapmaktadır. Yurt dışı lokasyonlarında ise ağırlıklı olarak Paris, Bakü, Madrid ve Moskova'da hizmet vermektedir.

 


Adres: Esentepe, Yazarlar Sk. No:12, 34394 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 212 30 48
Websitesi: www.celebration-tr.com


<- Düğün Organizasyonu

Ayrıntılar

Hizmetler

Damat Yaka Çiçeği, Düğün Hediyeleri, Nedime Aksesuarları, Mekan Süslemesi, Masa Süslemesi, Gelin Buketi, Kına Gecesi Davetiyesi, Söz & Nişan Davetiyesi, Masa Kartı, Menü, Düğün Davetiyesi, Düğün Websitesi, Servis Elemanı, Araç Kiralama, Pasta, Ses & Işık Düzenlemesi, Barkovizyon, Sanatçı, DJ, LCV Hizmeti, Catering, Çiçek, Dekor