Lavin Event

Lavin Event

Güven, Samimiyet, Disiplin

Lavin Event

Güven, Samimiyet, Disiplin


Destinasyonlar: İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

2000 yılında organizasyon sektörüne giren Neslihan Hoşcan, zaman içerisinde çalıştığı firmaya ortak olarak yönetici pozisyonuna geçmiştir. Edindiği tecrübeleri kendi başına ortaya koymak amacı ile 2014 yılında Lavin Event Production Design firmasını kurmuştur. Lavin Event Production Design by Neslihan Hoşcan ulusal ve uluslararası fuarlar aracılığıyla sürekli kendini yenileyen farklı dizaynlar yaratarak insanların kimliklerine yakışır organizasyonlar düzenlemektedir.
 
İnsanların hayallerini, duygularını düşüncelerini ve isteklerini ön plana koyan Lavin Event doğum gününden, düğüne, kurumsal organizasyondan, evlilik teklifine her türlü etkinlik yolculuğunda lokomotif görevi görmektedir. Bu yolculukta yurt içi ve yurt dışında işin inceliklerini ve organizasyonu farklı kılan özelliklerini paylaşarak hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.

Adres: Teşvikiye Mah. Güzelbahçe Sok. No:33/35 Tuğrul Apt. Kat:3 D:9 Teşvikiye, Şişli/İstanbul
Telefon: 0 (212) 269 98 99
Websitesi: www.lavinevent.com


<- Düğün Organizasyonu

Ayrıntılar

Hizmetler

Düğün Hediyeleri, Mekan Süslemesi, Masa Süslemesi, Gelin Buketi, Kına Gecesi Davetiyesi, Söz & Nişan Davetiyesi, Masa Kartı, Menü, Düğün Davetiyesi, Araç Kiralama, Balayı Organizasyonu, Davetiye, Barkovizyon, Sanatçı, DJ, LCV Hizmeti, Catering, Çiçek, Dekor