1 Yastıkta

1 Yastıkta

Doğallık, Samimiyet, Gerçeklik

1 Yastıkta

Doğallık, Samimiyet, Gerçeklik


Destinasyonlar: İstanbul,İzmir,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

İki hayatın bir daha ayrılmamak üzere birleştiği büyülü bir günden söz ediyoruz. Tatlı bir telaşla başlayan hazırlıkların, giderek yükselen heyecanla, gözlerden okunan mutluluğa dönüştüğü bir günden.

Çok az fotoğrafçı, en mutlu günün sorumluluğunu üstünde taşırken, yakaladığı anları kusursuz bir atmosferin yansıması haline dönüştürebilir. En iyi özel gün fotoğrafçıları, mükemmel fotoğrafa giden yolun empati ile kurulan iletişimden ve kesintisiz bir konsantrasyonla çalışmaktan geçtiğini bilirler.

1 Yastıkta fotoğrafçıları mekan seçiminden, konsept tasarımına, kompozisyon yaklaşımından, ışık kullanımına kadar trend olanı değil, keşfedilmemişi sunar. Eğer siz de sonsuza kadar hatırlamak istediğiniz her anı belgesel fotoğrafın tanıklığıyla yıllar sonrasına taşıyarak ölümsüzleştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Telefon: 0 (555) 625 70 70
Websitesi: www.1yastikta.com


<- Düğün Fotoğrafçısı

Ayrıntılar

Çekim Çeşitleri

Düğün Fotoğrafları, Trash the Dress, Dış Çekim, Kısa Film, Elopement, Save the Date, Jimmy Jib Kamera Çekimi, Aktüel Kamera Çekimi, Yurt Dışı Çekimi, Şehir Dışı Çekimi, Nişan Çekimi, Drone Çekimi, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Düğün Belgeseli, Kına Gecesi, Evden Çıkış, Balayı Çekimi, Söz & Nişan