WILL YOU? Weddings

WILL YOU? Weddings

Yalın, Zarif, Zamansız

WILL YOU? Weddings

Yalın, Zarif, Zamansız


Destinasyonlar: İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

WILL YOU? Weddings, İstanbul’ dan, tüm Türkiye ve dünyaya servis veren, butik bir fine art düğün fotoğraf ve video ekibidir. Dijital fotoğrafçılığın yanı sıra, eşsiz renk derinliği ve taklit edilemez dokusuyla, Amerika ve Avrupa’ da uygulanan analog düğün fotoğrafçılığının Türkiye'deki ilk ve tek profesyonel uygulayıcısıdır. Yalın, zarif ve zamansız yaklaşımıyla, çiftlerin kendisine emanet ettiği kıymetli anlardan, eşsiz anılar üretir.

Profesyonel bir fotoğrafçı ve ödüllü bir videograf olarak, düğün anıları üretmeye duyduğumuz ortak tutkuyla, fikirlerimizi, becerilerimizi, deneyimlerimizi çiftlerle paylaşmayı hayal ettik ve WILL YOU? Weddings’ i kurduk. Yolculuğumuz devam ediyor ve biz her anından keyif alarak ilerliyoruz.

WILL YOU? Weddings’ le çalışmaya karar verdiğiniz andan itibaren, her aşamasını, kurucu ortaklar Deniz ve Musap olarak, bizimle yürüttüğünüz bir süreç başlıyor. İlk adım; tercihen ofisimizde yüz yüze gerçekleştireceğimiz bir ön görüşme organize etmek. Bu görüşme esnasında sizi tanıyor, beklentilerinizi kavrayıp, organizasyonunuzun detaylarına hakim oluyoruz. Mesleki deneyimlerimizi sizinle paylaşarak, mükemmel bir düğün günü planlamanıza yardımcı oluyoruz.


Telefon: 0 (535) 712 55 17
Websitesi: www.willyouweddings.com


<- Düğün Fotoğrafçısı

Ayrıntılar

Çekim Çeşitleri

Düğün Fotoğrafları, Dış Çekim, Kısa Film, Elopement, Save the Date, Jimmy Jib Kamera Çekimi, Aktüel Kamera Çekimi, Yurt Dışı Çekimi, Şehir Dışı Çekimi, Nişan Çekimi, Drone Çekimi, Düğün Klibi, Düğün Hikayesi, Düğün Belgeseli