Jonat's Couture

Jonat's Couture

Sade, Duru ve Doğal

Jonat's Couture

Sade, Duru ve Doğal


Destinasyonlar: İstanbul,Şehir Dışı,Yurt Dışı

Hakkında

Jonat’s Couture, saç ve makyaj tasarımı  alanında en başarılı ve en yaratıcı sanatçılarından biri olan ve uzun yıllar sektör tecrübesine sahip olan Gökhan Yalçıner tarafından kurulmuştur. 2013 yılında kurulan firmamız, serüvenine "Gelin saç ve makyaj" ismiyle başlamış kısa zamanda sektörde öncülük ederek yeni bir ihtiyaç haline gelmiştir. Markaya yaptığı yatırımlar ile birlikte dünyaya açılmayı hedefleyerek 2016 yılında, Martı Livingston kitabından esinlenerek oluşturduğu Jonat’s Couture ismiyle hizmet vermeye devam etmiştir.

Kurulduğu ilk yıllardan bu yana sunduğu yenilikleriyle fark yaratan Jonat’s Couture, ekibi için düzenli olarak gerek yurt içi gerek yurt dışında sunduğu eğitimlerle gelişime ve yeniliğe açık olan bir ekip firmasıdır. Saç ve makyaj tasarımı eğitimlerimizin yani sıra verilen iletişim eğitimleriyle de, ekibin sorun çözme ve kriz yönetimi gibi bir çok psikolojik alanda da en iyi şekilde destek hizmeti vermesini sağlamıştır.

Jonat’s Couture yapılan tasarımları gelinlerin bireysel taleplerini değerlendirerek yüz ve saç anatomisine uygun olarak tasarlar. Verilen hizmete ek olarak, sahip olduğu tecrübelerle de bir danışman gibi tüm alanlardaki bilgilerini paylaşarak günü kusursuz hale getirmeyi hedefler. 

Adres: Akatlar Mah., Ebulula Mardin Cad., No:159, Beşiktaş/İstanbul

www.jonatscouture.com
<- Gelin Saç ve Makyajı

Ayrıntılar

Hizmetler

Gelin Yakınlarına Hizmet, Mekanda Hizmet, Prova